reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Podejrzewam, że żadna z Was i tak nie jest aż taką panikarą, jak ja. Do końca sierpnia mam umówionych 5 wizyt 🙈 Z 3 zrezygnuję, 2 zostawię (w tym jedna dzisiaj), ale to dlatego, że szukam idealnego ginekologa prowadzącego.
Ja myślę, że znalazłam idealnego, czytałam opinie w necie, a jak poszłam na pierwszą wizytę 30 lipca to już mnie urzekł na samym wejściu, bo zapytał o nazwisko i mówi: "Pani Kasiunia" 🙈😍 to już się niczym nie martwiłam hahah. A USG pierwsze teraz, bo chodzę do Luxmedu a tutaj wizyta u ginekologa oddzielnie i USG też oddzielnie, trochę to głupie, no ale co poradzić 🤷‍♀️
 
Podejrzewam, że żadna z Was i tak nie jest aż taką panikarą, jak ja. Do końca sierpnia mam umówionych 5 wizyt 🙈 Z 3 zrezygnuję, 2 zostawię (w tym jedna dzisiaj), ale to dlatego, że szukam idealnego ginekologa prowadzącego.
Ja też byłam pozapisywana na kilka wizyt z marszu tak w razie "W", co prawda do tego samego, a teraz je po prostu powoli odwołuje 😅😆
 
Ja myślę, że znalazłam idealnego, czytałam opinie w necie, a jak poszłam na pierwszą wizytę 30 lipca to już mnie urzekł na samym wejściu, bo zapytał o nazwisko i mówi: "Pani Kasiunia" 🙈😍 to już się niczym nie martwiłam hahah. A USG pierwsze teraz, bo chodzę do Luxmedu a tutaj wizyta u ginekologa oddzielnie i USG też oddzielnie, trochę to głupie, no ale co poradzić 🤷‍♀️
To ja właśnie dzisiaj idę do ginekologa z polecenia, bo jakoś nie mogę się pogodzić z tym, że mój dotychczasowy gine ma tak okropne i stare USG. Nie chce się chyba denerwować całą ciążę, że nic na nim nie widać. Dodatkowo bardzo chcę, żeby gine prowadzący był gdzieś położnikiem w szpitalu. To w sumie dla mnie dwa najważniejsze punkty: USG dobrej jakości i położnik.
 
Nastraszyłyście mnie trochę i teraz z rozpędu zmieniłam termin USG na jutro 🙈 to będzie 6+6, więc mam nadzieję, że będzie serduszko i wszystko będzie dobrze 🤗

Aaa no coś Ty!!!
Nie chcę siać żadnej paniki, na pewno będzie super :*

Ja na USG wybieram się dopiero za 3 tygodnie.... tyle czasu :o
 
reklama
Do góry