reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dzień dobry mamusie. U mnie młoda też się mało rusza, bardziej takie lekkie wypychanie czuję. W czwartek byłam na wizycie kwalifikacyjnej do CC w szpitalu w którym chce rodzic, termin mi ustalili na 25.03 więc to już za dwa dni. [emoji33] Dziś miałam test na covid więc trzymajcie kciuki żeby wyszedł negatywny.
 
reklama
U mnie kiepska noc. Po kilku naprawdę dobrych ta była fatalna.
Jutro start 37tc. Brzuch już opuszczony, ale mimo tego zgaga dalej w natarciu. Coraz więcej skurczy przepowiadających. Doszły też bóle brzucha jak na miesiączkę. No i od czasu do czasu kłucie w pachwinach.
Zmęczenie jak u 80letniej staruszki. Młody rusza się ale nie jak tydzień/dwa tygodnie temu. Mniej intensywnie. Są to ruchy wolne, wypychające. Nie ma już gwałtownych kopniaków.

Mam nadzieję, że to już naprawdę niedługo,
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was odczuwała bardzo bolesne ruchy dzidcka tuż przed porodem? Pytam tych rozpakowanych i doświadczonych, albo tych, które czują to samo 😁U nas dopiero 36+1, od początku czuję, że nadejdzie to wcześniej. Ostatnio ruchy czuję bardzo nisko, brzuch mam coraz niżej, a dodatkowo te ruchy są bardzo bolesne, nie mogę skupić się na niczym innym. Czuję jakby mi moja córa dosłownie grzebała tam na dole. 🤔
Mała się ustawia do kanału to dlatego boli. Też tak mam.
Ja już coraz częściej mam silne skurcze przepowiadające.
Wczoraj 40min się męczyłam
 
Ja bylam dzisiaj na wizycie poczatek 35 tygodnia mala wazy 1550gram i sie zaczyn martwic bo tyje po niecale 100gram tygodniowo jak tak dalrj pojdzie to urodzi sie moze troche ponad 2kg.
A ogolnie to zgaga strasznie meczy i z jedzeniem tez kiepsko.
A o spaniu to juz nie wspomne bo tez sie budze spac nie moge a pozniej chodze pol dnia nieprzytomna.
Moja mała też wolno rosła, nie pamiętam już ile miała w 35 tyg ale też waga była niska przybierala po 100g. Lekarz kontrolował co tydzień jak przyrasta. Teraz jestem 38+4 I na ostatnim USG w 38+0 było 2850 g czyli nadal szału nie ma ale od 36 tyg przybrala 600 g. Nadal jestem pod ciągłą kontrolą.
 
Ja tez dzis bylam poczatek 36tyg i jest 1800gram. Mysle ze bedzie miala ok 2.5kg w dniu porodu. Albo i mniej grunt ze zdrowa. A twoja waga cos ruszyla czy nadal w miejscu? Ja to bym chciala juz miec to za soba mam nadzieje ze sie urodzi w 38 tyg jak poprzednia corka [emoji28]
To czekanie na koncowce juz jest najgorsze [emoji85]
Moja mała też wolno rosła, nie pamiętam już ile miała w 35 tyg ale też waga była niska przybierala po 100g. Lekarz kontrolował co tydzień jak przyrasta. Teraz jestem 38+4 I na ostatnim USG w 38+0 było 2850 g czyli nadal szału nie ma ale od 36 tyg przybrala 600 g. Nadal jestem pod ciągłą kontrolą.
 
Mam wynik testu na covid. Na szczęście negatywny, uff. Jutro o tej porze będę w szpitalu a pojutrze CC [emoji33] i mała będzie wreszcie z nami [emoji7]. Lekarz przewiduje że waga w dniu porodu będzie wynosić coś około 3500, czyli w sumie podobnie do mojego pierworodnego, bo on wprawdzie ważył więcej ale urodził się w 41 TC, a teraz będzie 38+6
 
reklama
Mam wynik testu na covid. Na szczęście negatywny, uff. Jutro o tej porze będę w szpitalu a pojutrze CC [emoji33] i mała będzie wreszcie z nami [emoji7]. Lekarz przewiduje że waga w dniu porodu będzie wynosić coś około 3500, czyli w sumie podobnie do mojego pierworodnego, bo on wprawdzie ważył więcej ale urodził się w 41 TC, a teraz będzie 38+6
Super, to powodzenia i daj znać po 💪🙂
 
Do góry