reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja w pierwszej ciąży z dziewczynką wyglądałam lepiej i nie miałam ochoty na słodycze. Teraz cera sucha, włosy tłuste a ochota na wszystko co popadnie.
No a ze zgagą... Ja nie miałam w ogóle i urodziło się łyse... Czyli, że się sprawdziło?? 🤔
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży z dziewczynką wyglądałam lepiej i nie miałam ochoty na słodycze. Teraz cera sucha, włosy tłuste a ochota na wszystko co popadnie.
No a ze zgagą... Ja nie miałam w ogóle i urodziło się łyse... Czyli, że się sprawdziło?? 🤔
Niby tak🙈 a patrząc na rozmiary mojej zgagi to czekam na Yeti😂
 
No ja mam dokładnie tak samo. W pierwszym trymestrze dużo przytyłam 🙈 pomimo tego, że nie jadłam jakichś mega porcji ani dużo słodyczy. Normalnie bym tyle nie przybrała na tym jedzeniu, więc myślę, że w ciąży włącza się w organizmie supermagazynowanie energii i niestety każda przytyje ile musi ;) pamiętajmy, że w ciąży tycie jest wskazane, więc ja bym się bardziej martwiła, gdybym przytyła malutko (takie 2-5 kg na całą ciążę)

Też tak uważam i jakoś się bardzo nie przejmuje tym, że przytyje bo to nieuniknione, ale wiadomo człowiek się zastanawia jak będzie wyglądać na końcu ciąży i ile rozstępów wyjdzie 🙈
 
Też tak uważam i jakoś się bardzo nie przejmuje tym, że przytyje bo to nieuniknione, ale wiadomo człowiek się zastanawia jak będzie wyglądać na końcu ciąży i ile rozstępów wyjdzie 🙈
A może żaden? ;) Mi nie wyszły żadne w ciąży, za to po nawale pokazały się na piersiach. Teraz ich prawie nie widać
 
Ja w pierwszej ciąży z dziewczynką wyglądałam lepiej i nie miałam ochoty na słodycze. Teraz cera sucha, włosy tłuste a ochota na wszystko co popadnie.
No a ze zgagą... Ja nie miałam w ogóle i urodziło się łyse... Czyli, że się sprawdziło?? 🤔
Hehehhe właśnie mi się śniło, że urodziłam bliźniaki z gęstymi włosami i mowilam i już wiem skąd ta zgaga 😂😂😂
Nijak. Sie pewnie to ma do włosów ale śmieje, się że w tej ciąży to chyba po pas male będzie je mieć hehe
Z synem mialam zgage i urodził się z włoskami 😁
 
Też tak uważam i jakoś się bardzo nie przejmuje tym, że przytyje bo to nieuniknione, ale wiadomo człowiek się zastanawia jak będzie wyglądać na końcu ciąży i ile rozstępów wyjdzie 🙈
Ja się przejmowałam ze przytyje aż do niewiem przedwczoraj, gdy złapały mnie te zaparcia stwierdziłam, że no bez przesady jakos musze jeść normalnie zeby to wszystko funkcjonowało a dzidzia musi mieć dostarczone wszystko nie będę przecież się tak ograniczać i myśleć
I tak modelkami nie będziemy po ciąży 😁 tylko jedna szybciej zrzuci inna wolniej ale prędzej czy później jeśli się będzie chciało to się zrzuci 😁 wczoraj właśnie rzucił mi się na insta post jakiejś mamy i pokazała brzuszek po porodzie i jakis czas później i tak zajęło jej troszkę czasu zanim wróciła do formy mimo, że była wszędzie szczupla i jakoś to we mnie tak uderzyło ze właśnie to NIEUNIKNIONE, pierwsze miesiące napewno będą z nadprogramowymi kg tylko pojedyncze szczęściary wracają do domu takie jak były przed ciąża 😆
 
ja w pierwszym trymestrze może ponad 5 kg przytyłam i się bałam co będzie dalej bo dziewczyny pisały ze dużo mnie przytyły. Ale teraz jakoś tak apetyt przystopował to mam nadzieje ze tak spokojniej będzie
Myslalam, że tylko ja się z borykam z większą ilością kg w 1 trymestrze:) mi też przybyło 3-4kg mam nadzieję że mi się to teraz ustopuje no ale jak będzie
Moje dziecko robi sobie ze mnie jaja, wczoraj wiekszy brzuch a dziś rano wstałam znow z ledwo widocznym 🤪🤪🤪🤪nie ladnie tak sobie z mamy żarty robić 🤪🤪🤪🤪
 
reklama
Cześć Dziewczyny !! Dokładnie tez uważam ze z tymi kilogramami to nieuniknione. Zreszta zeby tylko takie problemy były to wszystko byłoby pięknie :) ale faktycznie zdziwiłam się ze u mnie tak szybko to idzie ale lekarz mówi ze ok. Zreszta ja dużo jadłam od początku bo mi się chciało jeść a druga sprawa ze okropne mdłości miałam. Jak jadłam to było dużo lepiej. Tylko jak przestawalam jest to momentalnie to samo 🤦‍♀️ wiec w sumie to bym musiała jeść bez przerwy no ale się jednak ograniczałam 🤪 teraz aktualnie jakoś tak przeszła mi chęć aż tak dużo jeść. Czasem jakiś smak na coś wskoczy.
 
Do góry