reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja to nie mam daty skanu 12 tygodnia jeszcze.czekam az szpital zadzwoni lub wysle list.chcialabym no i niby powinien bys w okolicach 12 tygodnia bo pozniej to dziecko zaczyna sie prostoawc i cos tam sie gorzej mierzy,zobaczymy
 
ja dzis mialam przypływ nadprzyrodzonych mocy, rano odprowadziłam juniora do przedszkola, wrocilam pomylam okna,odkurzyłam cale mieszkanie za kanapą łóżkami itd, zmylam podłogi, zrobilam mielone na obiad i nawet serniczek upieklam normalnie jestem w szoku🤷‍♀️🥰
Zawstydzasz mnie! Ja 8.5h walilam w klawiaturę laptopa, jadlam i jadlam (kanpka z serem, kalafior, ziemiaki, sledzie z cebulą 😋)! Teraz leżę w planach gulasz i kluski śląskie na 2.dni,co by jutro nie gotować 😃, godzina leniuchowania się należy 😜😃!
 
reklama
Do góry