reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć Dziewczynki 🙂 U mnie dziś 9+2. Na brzuchu zdarza mi się spać, bo ja z tych, które w nocy obracają się wiele razy wokół własnej osi 😂 Co do snów, to wcześniej była faza na same koszmary, a ostatnio śnią mi się tylko erotyki 😂😂😂 Dzidziu, też myślę, że to może być jakieś małe naczynko, które pękło albo infekcja pęcherza. Ja w pn idę powtórzyć mocz bo chyba mnie już złapało... Wczoraj strasznie mnie kłuło w prawym boku (jakby ktoś mnie nożem dźgał) i dziś już czuję podobnie. Może to od pęcherza? Narazie ratuję się piciem i jedzeniem żurawiny, zobaczymy co będzie.
 
reklama
Endokrynolog nie przyjmie mnie bez zaświadczenia lub karty ciąży. Dziś bylam u gina po ten cholerny świstek i kazał mi czekać do wizyty 18.09.
Przecież ja do tego czasu zejdę na zawał, bo boję się, że przez tą tarczyce może wydarzyć się coś złego.
Już sobie obiecałam, że jeśli coś się złego stanie, nie zostawię tak tego. Nie popuszczę takiego lekceważenia 🤬
Wolne żarty! Nie mógł Ci głupiego świstka wypisać tylko kazał czekać 2 tygodnie?! Dramat... Moim zdaniem to niepoważne i totalnie nieprofesjonalne.
 
Ja wczoraj byłam i tylko pęcherzyk był. Martwię się bo test robiłam 21 sierpnia i były 2 grube krechy. Z OM wychodzi 7tc+2dni ale wg USg doktor stwierdził że to 5 tydzień. Robiłam 28 sierpnia betę i wynosiła 6300. Czy to możliwe żeby było puste jajo?
Tutaj już wszystkie tak daleko jesteście... Czy tylko ja nie widziałam jeszcze serduszka (ani nawet zarodka i ciałka żółtego, tylko pęcherzyk)?
IMG_20200904_084807.jpeg
 
Tak, idealne tętno podręcznikowe :D
Gdzieś przeczytałam że na samym początku jeszcze w okresie zarodkowym tętno wynosi tylko około 80 razy na minute potem przyśpiesza i do 9 tygodnia może przyśpieszyć nawet do 195 i jest to w normie no i potem znów delikatnie spada żeby się unormować od 120 do 160 razy na minutę. Także w pierwszym trymestrze tętno naszych dzieciątek może być bardzo różne i jest to jak najbardziej normalne :)
O kurcze to u mnie 6 tydzien i 141 uderzeń  no ale w sumie nie powinno mnie to dziwic po takiej becie w dniu okresu i po 48h (2688 i 6000) 😁 mam nadzieję ze to taki silny maluch😁😁😁😁😁😁😁😁😁
 
Tez tak mam z sikaniem, że po siku mnie ciągnie, kłuje itp. Dzis obudziło nie kłucie po lewej sronie, nie wiem czy to wzdęcia, bo one mi tak "chodzą", a ja dużo leżę to ciężko im się wydostać.
Martwię się, bo widzę w toalecie, że mocz jest zarożowiony, albo z takim brunatnym nalotem. Nie wiem co mysleć i ciągle myslę. Wczoraj na USG wszystko jest w porządku, ale skąd to plamienie tylko w nocy?
Mocz zaróżowiony to może erytrocyty w moczu? Badałas ostatnio?
Edit: doczytalam ze Badałas ponad 2tyg temu. To zaczęłabym od tego na Twoim miejscu :)
 
Ostatnia edycja:
Endokrynolog nie przyjmie mnie bez zaświadczenia lub karty ciąży. Dziś bylam u gina po ten cholerny świstek i kazał mi czekać do wizyty 18.09.
Przecież ja do tego czasu zejdę na zawał, bo boję się, że przez tą tarczyce może wydarzyć się coś złego.
Już sobie obiecałam, że jeśli coś się złego stanie, nie zostawię tak tego. Nie popuszczę takiego lekceważenia 🤬
A jaki miałaś wynik TSH?
 
Ja wczoraj byłam i tylko pęcherzyk był. Martwię się bo test robiłam 21 sierpnia i były 2 grube krechy. Z OM wychodzi 7tc+2dni ale wg USg doktor stwierdził że to 5 tydzień. Robiłam 28 sierpnia betę i wynosiła 6300. Czy to możliwe żeby było puste jajo?Zobacz załącznik 1172015
strasznie to zdjęcie nie wyraźne 🙂🙂🙂
 
Chyba moja podświadomość szaleje 🙈 śniło mi się że urodziłam i to szybko śliczna uśmiechnięta dziewczynkę, to pewnie przez to że chce bardzo żeby to była dziewczynka 🙈 ale była ona naga nieubrana niosłam ją z porodówki w kartonie 🙈masakra co za czasy 🙈 nie zdążyłam pampersa założyć bo jeszcze nie miała to kupkę zrobiła mi na rękę i na ścianę i podłogę 🙈😂 co ta ciąża robi z człowiekiem masakra 😂😂🙈
 
reklama
Do góry