reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Kochane żegnam się z wami :* nie ma już z czego mieć nadziei. Trzymam za was wszystkie kciuki :*
Serce mi pęka ale nie poddawaj się kochana. Jestem pewna że niedługo do nas napiszesz że rośnie w tobie fasolką i tym razem wszystko będzie dobrze. Tymczasem życzę ci teraz dużo odpoczynku ,i wiary w to że jeszcze będzie przepięknie ❤️
 
A mnie martwi brak bolu piersi😜 ehh, za długo byłam spokojna... ale minęło juz ok.6 dni od terminu miesiączki, a w zeszłym miesiacu przy pozytywnym teście właśnie na tym etapie przyszło krwawienie😐 muszę jakoś wytrzymać jeszcze ponad tydzień do wizyty
Mnie dopiero od kilku dni bolą, a jutro zaczynam 7 tc, także nie ma co się tym przejmować ;)
 
Jak sie sama odstawi ;)

Podziwiam tak dlugie karmienie piersią. Ja wysiadałam przy nocnym wstawaniu

Dziewczyny, jestem na wakacjach i czytam Was wieczorami ale ciężko naprawdę za Wami nadążyć!

Mi lekarz zalecił pregne plus i pregne dha od razu na start. Dodatkowo jeszcze luteinę ze względu na poprzednie poronienie. Wyglada na to ze jednak co ginekolog to inna opinia ;)
Następna wizytę mam jak wroce po wakacjach w przyszły wtorek,... a to jeszcze tyle czasu!

Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie!

MamaDwojki - trzymam mocno kciuki, żeby jednak złe przeczucia okazały się nieprawdziwe.

Dziewczyny macie napady głodu? Mnie czasem strasznie ssie w żołądku :)
Z objawów - to piersi dają mi się ostro we znaki. Najgorzej wieczorem jak ściągam stanik! Masakra

Ja też mam napady głodu, jest ok a za chwilę mnie ssie. A rano to pierwsze co to muszę iśc zjeść, bo tak mi burczy.


Według aplikacji 5 tydzień. Jutro mam wizytę. I też mam bóle brzucha i kłucie w prawym jajniku. Pierwsza ciążę poroniłam więc teraz cokolwiek się dzieje to już stres. Ale lekarz mi kazała brać 3x 1 nospe. No i biorę od pozytywnego testu luteinę.
Mam nadzieję że to nie jakąś pozamaciczna czy inne *****.

Tak może być, wszystko się naciąga. Spokojnie :* a jak się czułaś w pierwszej ciązy przy poronieniu?

Kochane żegnam się z wami :* nie ma już z czego mieć nadziei. Trzymam za was wszystkie kciuki :*
Przykro mi :( trzymaj się kochana :*


Muszę sie wziąć za ciasto na jutrejsze urodziny i na czwartek lub piątek przyszykować coś do pracy. Nie mam pomysłu co zrobić. Myślałam, że może malinową chmurkę zrobię.

Wczoraj na lokalnych grupach babka wystawiła na sprzedaż przewijak z szufladami, poduszkę do spania, kosz mojżesza/kołyskę i huśtawkę/bujak dosłownie za grosze w super stanie. Myślałam, że się zaraz ludzie na to rzucą, ale nie było chętnych. Sama bym wzieła, ale za chwilę mama się do nas przenosi ze swoimi rzeczami i obawiam się, że nie będę miała gdzie tego wszystkiego trzymać. Zebym jeszcze chociaż wiedziała ile ona będzie miała rzeczy i kartonów to byłoby łatwiej.
 
Wiecie co, trochę się martwię. Właśnie jestem w pracy. Przez 12 H muszę być w maseczce, Klima zepsuta, zero ruchu powietrza i gra na stole w trakcie której cały czas trzeba mówić. Kręci mi się w głowie i zaczyna mnie ćmić, co jakiś czas robi mi się niedobrze (podejrzewam że to niedotlenienie mózgu). Boję się po pierwsze niedotlenienie, po drugie jakiejś infekcji lub grzybicy płuc przez ciągłe wdychania własnych wydechów A nawet udaru cieplnego bo jest tu niesamowicie gorąco A my ubrane w rajstopy, koszule z długim rękawem i kamizelki A do tego pod brodą mucha. Boję się że przebywanie tyle godzin w takich warunkach może zaszkodzić ciąży. A lekarz dopiero we wtorek 18.08......
 
reklama
To ja mam odwrotne pytanie. Czy jest ktoś, kogo w ogóle brzuch nie boli? Nie bolał ani razu i nawet go nie czuć? Czy to dlatego, że to moja druga ciąża i macica nie musi tak pracować? Heh, boli źle, nie boli też nie dobrze. :)
 
Do góry