reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Tak samo z imbirem - siostra mi polecała przy przeziebieniu, w Internecie zdania są podzielone, lekarka rodzinna mówiła żebym dla własnego spokoju unikała imbiru w 1 trymestrze [emoji2368]
O matko, teraz to się wystraszyłam. Ja biorę prenatal uno i tam jednym ze składników jest właśnie imbir [emoji848] to zrobiliby tabletki dla kobiet w ciąży z imbirem, którego nie można w pierwszym trymestrze? [emoji849]
 
reklama
O matko, teraz to się wystraszyłam. Ja biorę prenatal uno i tam jednym ze składników jest właśnie imbir [emoji848] to zrobiliby tabletki dla kobiet w ciąży z imbirem, którego nie można w pierwszym trymestrze? [emoji849]
Nie no, nie sądzę że szkodzi. Zresztą sama raz wypiłam napar z imbiru, ale skoro opinie są podzielone to jednak wolę się wstrzymać do końca tego trymestru
 
@Mimi1987 bardzo mi przykro Kochana. Tulam z caaaaaaałych sił. Ja miałam troszkę inną sytuację w kwietniu, bo u mnie był maluszek z bijącym serduszkiem ale miałam najpierw jednego krwiaka na dole jaja płodowego, dostałam luteinę i nie było żadnych plamień ni nic. Potem na kolejnym usg pojawił się drugi krwiak nad jajem, a tamten poprzedni powiększył się. Dzidzia jeszcze żyła z parę dni po tym usg ale już na kolejnym było po wszystkim. Krwiaki były wielkie. Odstawiłam luteinę i zaczęłam plamić. Przepraszam, że tak chaotycznie Ci to opisałam i nie fachowo. Myślę, że luteina dużo daje w podtrzymywaniu ciąży. Trzymaj się ciepło dziewczyno.
 
Bądź tu w ciąży i bądź mądra [emoji16] zaraz jak tak pogadamy dłużej to się okaże, że nic nam nie wolno [emoji24]

Jak Wam się dzień zaczął? Samopoczucie lepsze? Ja standardowo dzień zaczynam od tostów, nic innego na śniadanie sobie nie wyobrażam [emoji23] poza tym mdłości nic a nic, jedynie co to dziś mnie cycki bolały jak się obudziłam i przy wstawaniu [emoji6]
 
reklama
Ja natomiast czytałam że można pić czerwoną rooibos bez ograniczeń. I piję ja ciągle... :oops:

O zielonej też mi ginekolog mówiła...

Więc co? Czerwonej też nie mogę pić?
 
Do góry