reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Chętnie taki bym kupiła ale boje się czy nie za wcześnie i zapeszę :(, kupię po 12tyg i uzupełnię wszystkie dane
Ja też się trochę boję, że za wcześnie ta radość, ale z drugiej strony to moja pierwsza ciąża i tak się cieszę, że nie mogę się powstrzymać [emoji16] mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Trzymam kciuki za każdą z nas. Która teraz najprędzej wizytuje? [emoji4]
 
Ja też się trochę boję, że za wcześnie ta radość, ale z drugiej strony to moja pierwsza ciąża i tak się cieszę, że nie mogę się powstrzymać [emoji16] mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Trzymam kciuki za każdą z nas. Która teraz najprędzej wizytuje? [emoji4]
Ja mam wizyte w poniedzialek 19.08 pierwszą:):):)
 
To jeszcze trzy dni i będą piękne foteczki [emoji7] trzymam kciuki za Was dziewczyny [emoji110]
Myślicie, że już będzie widać serduszko?
Ja mam równo za tydzień wizytę, to będzie 6+2 i zastanawiam się czy już będzie widać [emoji848]
 
jestem skonana- oficjalnie dołączył kolejny objaw....śpiączka.
Mam w domu remont i tyle pracy przy przenoszeniu klamotów z dołu na góre. Dzieciaki pomagają każdy swoje pudełeczko pod paszkę,ale to kropla w morzu.
Ogród ,warzywniak nie wspomnę o praniu gotowaniu sprzątaniu.Muszę to ogarnąć przed środą bo mam z córką pobyt na oddziale rehabilitacyjnym na 3 tyg. i będzie ciężko z doskoku.
hmmm staram się żyć jakby "kropek" niczego nie zmienił-a jednak zmienił bo już z automatu zaczynam oszczędzać swoje siły
 
jestem skonana- oficjalnie dołączył kolejny objaw....śpiączka.
Mam w domu remont i tyle pracy przy przenoszeniu klamotów z dołu na góre. Dzieciaki pomagają każdy swoje pudełeczko pod paszkę,ale to kropla w morzu.
Ogród ,warzywniak nie wspomnę o praniu gotowaniu sprzątaniu.Muszę to ogarnąć przed środą bo mam z córką pobyt na oddziale rehabilitacyjnym na 3 tyg. i będzie ciężko z doskoku.
hmmm staram się żyć jakby "kropek" niczego nie zmienił-a jednak zmienił bo już z automatu zaczynam oszczędzać swoje siły
Nie zazdroszczę remontu, rok temu wykańczaliśmy dom i jak sobie przypomnę co tu się działo to aż głowa boli [emoji16]
Pamiętaj tylko żeby nie dźwigać za dużo [emoji6] mnie senność dopada dość wcześnie wieczorami, 22 to już śpię [emoji849]
 
reklama
Do góry