reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja tu wczoraj pisałam, że mam mdłości sporadyczne tylko wieczorem.. a dzisiaj do 11:30 byłam w łóżku.. co chwilę mnie darło na wymioty, ale w rezultacie nic z tego nie było. Same mdłości. Do tego zawroty głowy. Przed obiadem u rodziców złapało mnie straszne ssanie żołądka, nie mogłam wytrzymać z głodu, z kolei zaraz po obiedzie było mi strasznie niedobrze. Mama na mnie dziwnie patrzyła, bo rodzice na razie nic nie wiedzą.


Będziecie korzystać z jakiś ciążowych gadżetów? np segregatorów "jestem w ciąży" mamy ginekolog?
W sumie gadżetów w tej chwili nie przewiduje, ale chyba bym kupiła zestaw 90 stopni dla malucha i może jakąś z koszul (porodową lub poporodową)
 
reklama
aszcz- a co ciekawego w takim segregatorze?
Ja to bardziej myślalam o poduszce do spania. W poprzednich ciążach szkoda mi było kasy i się mordowałam z ułożeniem do snu. W tej priorytet to taka długaśna podusia..
Mnie w poprzednich ciążach wymioty omineły. Mdłości były owszem i śpiączka też ,a jakże ale dzieki Panu bez wymiotów, więc z całego serca współczuję wszystkim ,które obejmują czule muszlę.
 
aszcz- a co ciekawego w takim segregatorze?
Ja to bardziej myślalam o poduszce do spania. W poprzednich ciążach szkoda mi było kasy i się mordowałam z ułożeniem do snu. W tej priorytet to taka długaśna podusia..
Mnie w poprzednich ciążach wymioty omineły. Mdłości były owszem i śpiączka też ,a jakże ale dzieki Panu bez wymiotów, więc z całego serca współczuję wszystkim ,które obejmują czule muszlę.

Jeszcze nie wiem co w nim ciekawego, bo nigdy wcześniej z niego nie korzystałam. Czytając kilka opinii internetowych, to jest ponoć pomocny w porządkowaniu badań i pilnowania terminów :)
 
Jeszcze nie wiem co w nim ciekawego, bo nigdy wcześniej z niego nie korzystałam. Czytając kilka opinii internetowych, to jest ponoć pomocny w porządkowaniu badań i pilnowania terminów :)
Ja mam ten segregator [emoji6] fajna, przydatna rzecz żeby wszystko mieć uporządkowane. Nic się nie zgubi, wszystko ma swoje miejsce, a poza tym umieszczone są tam informacje na temat poszczególnych etapów ciąży i badań [emoji6]
 
Hej! Do mnie właśnie wczoraj dotarł segregator :) bardzo fajna i myślę, że przydatna rzecz! Dużo informacji zarówno dla mnie jak i dla lekarza, wszystko super uporządkowane, polecam dziewczyny!
IMG_0752.JPG
 
Ja kupiłam jeszcze pamiętnik ciąży [emoji4] też świetna rzecz, będzie piękna pamiątka [emoji7] Na początku miejsce na uzupełnienie odczuć związanych z ciążą przez mamę i tatę, w każdym tygodniu informacje na temat ciąży i do tego do dokończenia parę zdań związanych z danym okresem. W niektórych tygodniach miejsce na wklejenie zdjęcia. Polecam [emoji6]
IMG_20190815_080752.jpeg
 
reklama
Do góry