reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny, pokażę Wam jaki miałam plan co do męża żeby go poinformować [emoji16] oczywiście się nie udało, bo jak już zobaczyłam kreskę to zapomniałam o tym [emoji23] nadrobiłam dzisiaj, mąż pojechal po pieczywo, a prezent czeka [emoji3059] torbę kupiłam u mamy ginekolog jak tylko zaczęliśmy się starać.

A Wy w jaki sposób przekazałyście wiadomość przyszłemu tatusiowi? [emoji4]Zobacz załącznik 1008435
Ja w kwietniu ładnie męża poinformowałam ... Później poronienie więc tym razem wolę siebie i jego aż tak bardzo jeszcze nie nastawiać.
 
reklama
Super pomysł :) daj znać jak zareagował ;)
Spodobało mu się, ale pierwszy szał był wczoraj [emoji16] dziś mu dałam i powiedziałam, że miał dostać wczoraj, ale zapomniałam z tego wszystkiego.
Za to wczorajsza reakcja była super, bardzo się ucieszył. Oboje czekaliśmy z niecierpliwością na pozytyw [emoji4] i udało się!
 
Ja w kwietniu ładnie męża poinformowałam ... Później poronienie więc tym razem wolę siebie i jego aż tak bardzo jeszcze nie nastawiać.
Ja wierzę, że u nas będzie wszystko w porządku i szczęśliwie doczekamy się maleństwa [emoji4]
I u Was tym razem też się uda doczekać maluszka w kwietniu [emoji6][emoji110]
 
Ja tez miałam wielkie plany, ale wyszło tak, ze napisałam ze jestem ciąży,ale żeby pamietam o tym, że może się nie utrzymać po wcześniejszej stracie. Także jestem żona na medal [emoji23] ale mam plan na urodzinki córeczki, ma 31 sierpnia, serduszko powinno być, także mam nadzieje że uda mi się ziścić to co sobie wymyśliłam [emoji178]
 
Ja tez miałam wielkie plany, ale wyszło tak, ze napisałam ze jestem ciąży,ale żeby pamietam o tym, że może się nie utrzymać po wcześniejszej stracie. Także jestem żona na medal [emoji23] ale mam plan na urodzinki córeczki, ma 31 sierpnia, serduszko powinno być, także mam nadzieje że uda mi się ziścić to co sobie wymyśliłam [emoji178]
Oczywiście życzymy Ci tego wszystkiego. A co takiego sobie wymyśliłaś jeśli można wiedzieć ? Może coś podpatrzymy :)
 
Porcja tabletek na dziś. Całe życie tyle nie brałam, co teraz, ale się bardzo staram i chcę żeby było dobrze :-) magnez, letrox (właśnie kupiony), duphaston, kwas foliowy, witamina D, kwas DHA.
Odnośnie wątków alkoholowych: łączę się w bólu wyrzutów sumienia. Najmocniej popiłam tydzień przed testem.
Odnośnie informowania partnera: zadzwoniłam od razu, jak tylko zrobiłam test, oboje byliśmy wtedy w pracy. Ale on do tej pory nie wierzy, wiec bez sensu było robić niespodziankę :-) bardzo chcemy tego dziecka i oboje boimy się niepowodzenia.
 

Załączniki

  • 66E8D573-4163-4D80-A8E9-CCF2F58F9A6C.jpeg
    66E8D573-4163-4D80-A8E9-CCF2F58F9A6C.jpeg
    458,8 KB · Wyświetleń: 63
Boli Was może tez brzuch na gorze, pod żebrami? [emoji85]
Po prawej stronie właśnie pod żebrami mnie czasami pokłuje ale nie sądziłam, że to związane z ciążą :D
Z tym moim zmęczeniem to jakaś masakra. Budzę się rano jak skacowana, w płucach kłuje jakbym ramę fajek spaliła, potem jest ok a w takim czasie jak teraz, czyli 11-12 uderza mnie fala ziewań i wykończenia. Nie wiem jak długo tak pociągnę w robocie, w ogóle nie jestem produktywna.
 
reklama
Kurczę, zapomniałam wczoraj na wizycie powiedzieć lekarzowi że mój progesteron wynosił 24. Może by zalecił luteine lub duphaston? Teraz mi to spokoju nie daje :(
 
Do góry