reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

dziewczyny ja mam termin na lipiec 2019. Bedę musiala uprać fotelik dla maluszka po starszym synku. Prał ktoś reverso plus? jak się wogóle do tego zabrać?
 
reklama
dziewczyny ja mam termin na lipiec 2019. Bedę musiala uprać fotelik dla maluszka po starszym synku. Prał ktoś reverso plus? jak się wogóle do tego zabrać?
Akurat tego nie miałam. Ale z każdego da się zdjąć tapicerkę ino ostrożnie by nie połamać styropianu. Jak Ci się to udało że nie musiałaś prać przy 1 dziecku. Ja tapicerkę w łupinach spałam średnio raz na 2 tyg...
Poszukaj na yt filmików jak to zdjąć napewno są. Albo w instrukcji. Ja zawsze ściągam na czuja. Ważne by delikatnie to.robic i zaczynać od góry.
 
hej, troche podczytałam i padam, nie do życia jestem dziś
Mnie kręgosłup boli praktycznie w każdej pozycji. Dużo też mi się nie chce...
Pierwsze, córeczka, jestem z Wrocławia. Próbuję się połapać co i jak , pierwszy raz piszę na forum.
No tu jest tyle tematów pozakladanych że już chyba nie nadrobisz ale zawsze mozna pisać o bieżących sprawach :)
 
Heh to jeżdżenie jest dla mnie czasem straszne heeh
Mi wczoraj pierwszy raz tak przejechała... że było to nie tyle co bolesne a mega dyskomfortowe... mój jak zobaczył moją minę to się przeraził ... :D Porównałam to do tego jakby ktoś nicią przez skórę przejeżdżał... teraz bedzie juz tylko gorzej :D
 
reklama
Do góry