reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
mam pytanko o ciuszki, czy tylko ja kupuję same białe i beżowe dla dziewczynki. Takie gładkie bez nadruków. Bo mój facet ma całkiem inne zdanie, i najchętniej wszystko w róż.
Co prawda u mnie chłopaki ale jak kupowałam ubranka dla chrzesnicy to wszystko mi się podobało nie różowe ;) piękne sa błękitne czy miętowe ubranka ale róż jest uroczy ;)
 
mnie póki co nic nie boli, ale taka wyssana jestem. Jeden dzień forma, i 3 dni najchętniej bym leżała. Pogoda też nie zachęca do wyjścia, w domu nudno, więc tylko internetowy szał zakupowy został.
No i przekopałam tę torbę od kuzynki. Kaftaniki od razu i śpiochy w kąt, nie bardzo mnie to przekonuje. Trochę kopertowych bodziaków fajnych i pajace.
Dziewczyny, czy kupujecie kombinezony? I co myślicie o tych turbanach z instagrama?Praktyczne, czy to takie niewygodne ozdóbki?
 
w h&m sporo czarnych mają, tylko czytałam, że im mniej kolorów tym lepiej, bo barwniki mogą uczulać. Tylko białe ubranka też jakoś wybielają. I wszystko musi mieć atesty. Te używane mają tę zaletę, że już napewno wyprały się szkodliwe rzeczy.
 
@aniagram mam kolezanke, ktora nie akceptuje typowego różu, tiulow i ksiezniczkowych sterczacych ubranek. Jesli róż to wybiera pudrowy, brudny kolor. Mała jest cudna i bez słodkiego różu, ma duzo czerwieni, bieli, granatow, odcieni niebieskiego ala jeansu, zieleni khaki, beży. Czarne rzeczy też ma, wystarczy zestawic z czyms bardziej dziewczęcym, motyw kwiatków, groszków itp :)
 
mnie póki co nic nie boli, ale taka wyssana jestem. Jeden dzień forma, i 3 dni najchętniej bym leżała. Pogoda też nie zachęca do wyjścia, w domu nudno, więc tylko internetowy szał zakupowy został.
No i przekopałam tę torbę od kuzynki. Kaftaniki od razu i śpiochy w kąt, nie bardzo mnie to przekonuje. Trochę kopertowych bodziaków fajnych i pajace.
Dziewczyny, czy kupujecie kombinezony? I co myślicie o tych turbanach z instagrama?Praktyczne, czy to takie niewygodne ozdóbki?
Jakie turbany? :oops:
Kombinezon oczywiście mam grubszy na wyjście. Ewentualnie cienki pajacyk jak pogoda dopisze.
Ja śpiochy zakladalam na noc jako pizamki bo wygodnie mi sie tylko dupke wyciagalo ;)
 
Ja mam większość po dziewczynkach. Dokupiłam kilka sztuk zawsze to.cos nowego. Jakoś sobie nie wyobrażam noworodka na czarno[emoji52]
Przy dziewczynkach ten róż jest nieunikniony. Wcześniej czy później żadna się domagać brokatowego i betonowego różu [emoji23]
Moim jeszcze wszystko jedno więc pół i.co kupuje to co mi się podoba.
 
reklama
Do góry