reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Oczywiście rozumiem, ze czasami moze ktoś pisać o swoich prywatnych sprawach wiec nie chce aby każdy to czytał. Tylko po prostu zaczęłam czytać posty i było tam dużo informacji ze to forum jest mniej aktywne bo dziewczyny przeniosły się na forum zamknięte, dlatego poprosiłam o dopisanie do listy, a w odpowiedzi przeczytałam ze trzeba sobie zasłużyć itp. Może nie dosłownie tak napisane, ale tak to można było zrozumieć..

Jeśli chodzi o mnie, to mam 28lat, pierwsza ciąża, staraliśmy się prawie rok. Obecnie jestem w 24tc, termin porodu na 28.04.19. Na usg polowkowym okazało się ze mam niewydolność szyjki macicy, tydzień później miałam założony szew okrężny bo szyjka w bardzo kiepskim stanie.. na forum trafiłam zupełnie przypadkiem, kiedy szukałam informacji o szwie. Znalazłam grupę dziewczyn które właśnie piszą o tym jak funkcjonują ze szwem i tam właśnie wyczytałam ze są tez fora z miesiącami urodzin dziecka :)
 
reklama
Ola nie stresuj się to tylko forum... jesteśmy służymy pomocą... Jak będziesz tu sama napewno Sylwia doda Cię do zamkniętego...
Wiadome że Ciąża szczególnie 1 i z powikłaniami niesie za sobą wiele pytań i niepokoju... Sporo dziewczyn ma tu założony szew lub paser. Wejdź sobie na wątek wizytowy. Jedna koleżanka leży w szpitalu i szyjki już nie ma od miesiąca jak nie lepiej...
 
No ja w dzień zakładania tez już szyjki nie miałam, to był ostatnio moment na założenie szwu, teraz leze w domu i biorę cała masę tabletek
 
Daje komfort psychiczny, ale tez jestem bardziej przewrażliwiona, każdy najmniejszy skurcz czy ból brzucha to już panika
 
Dostajemy powiadomienia
Daje komfort psychiczny, ale tez jestem bardziej przewrażliwiona, każdy najmniejszy skurcz czy ból brzucha to już panika
Tak jak pisala Heda mamy w kwietniowkach watki, wieści z wizyt itd. Tam najczęściej dziewczyny pisaly o szwach. Lezysz w domu, czy jestes w szpitalu? Masz zalecone lezenie "plackiem"? Jak funkcjonujesz? Duzo nam tej ciazy nie zostalo wiec oby do 37tc! :)
 
Jeszcze troszkę i ostatnia prosta :) damy rade :)
Tyle wytrwalysmy i wytrwamy do konca. Najwazniejsze by dzieciaczki urodzily nam sie w bezpiecznym czasie a nawet jak sie nie uda tego czasu dotrwac to aby były zdrowe.
 
Dostajemy powiadomienia

Tak jak pisala Heda mamy w kwietniowkach watki, wieści z wizyt itd. Tam najczęściej dziewczyny pisaly o szwach. Lezysz w domu, czy jestes w szpitalu? Masz zalecone lezenie "plackiem"? Jak funkcjonujesz? Duzo nam tej ciazy nie zostalo wiec oby do 37tc! :)

Leze w domu i mam zalecony oszczędny tryb życia, większość czasu leze, chodzę głównie do łazienki, do kuchni zrobić sobie coś do jedzenie i czasami do sklepu po świeże bułki.
 
Leze w domu i mam zalecony oszczędny tryb życia, większość czasu leze, chodzę głównie do łazienki, do kuchni zrobić sobie coś do jedzenie i czasami do sklepu po świeże bułki.
No to nie jest zle :) wiadomo, ze stresujemy sie kazdym objawem i w niczym nam to nie pomaga, ale lepiej pojechac 5 razy na oddzial niz o jeden raz za mało :)
uciekam sprzątać dom i zrobic obiado-kolacje, milego dnia laski :)
 
reklama
Do góry