reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny śmieszna sytuacja. Kinga z M jak miłość, w ciąży bliźniaczej, zaawansowanej, rozciagajac się zarzucila nogę na drzewo bokiem na wysokość ponad biodra ;) aż mi się śmiać zachciało bo niektóre z nas mają problemy ze wstawaniem czy zakładaniem butów a tu taka abstrakcja :D:p
haha :D fanka m jak miłość ??
ja dawno się nie rozciągalam ale w sumie aż muszę na dniach zobaczyć ile mi zostało z tych moich szpagatow :D skoro Kinga z bliźniakami może :D
 
Witam dobranocnie


Jak mnie bolą mięśnie i ścięgna przy kręgosłupie to się aż poryczlalm dziś... nie mogę spać dłużej niż 5h bo tak mnie boli ze aż promieniuje mi do łopatek lub żeber ale dziś to już ból przeszedł sam siebie... i nie wiem co mam na to poradzić. Spotkała się któraś z was z czymś takim?

@aleksandra ja jestem z UK północno wschodnia cześć.
 
Ja ostatnie kilka dni mam jakieś gorsze pobolewa mnie podbrzusze :( dzisiaj mnie ciągnie najchętniej bym leżała cały dzień w łóżku albo bym się czymś zajęła żeby o tym nie myśleć ....
 
Jestem po krzywej cukrowej. I powiem wam, że mi glukoza smakowała, zero problemu z wypiciem. Miałam swoją w torebce, ale pielęgniarka rozrobiła swoją - cytrynową, no lemoniadka. Weźcie też swoją wodę - można pić.
 
Jestem po krzywej cukrowej. I powiem wam, że mi glukoza smakowała, zero problemu z wypiciem. Miałam swoją w torebce, ale pielęgniarka rozrobiła swoją - cytrynową, no lemoniadka. Weźcie też swoją wodę - można pić.
No z tym że glukoza aż smakowała to się nie spotkałam ;) :D
Ja ostatnie kilka dni mam jakieś gorsze pobolewa mnie podbrzusze :( dzisiaj mnie ciągnie najchętniej bym leżała cały dzień w łóżku albo bym się czymś zajęła żeby o tym nie myśleć ....
Mnie też czasem dołek złapie. Pewnie u Ciebie się wszystko rozciąga więc będzie bolało przez jakiś czas. Najlepiej się czymś zająć wtedy szybciej czas leci :)
 
reklama
Do góry