reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny mam taki problem.
Przypomnialam sobie że na ostatniej wizycie 2 tyg temu podczas badania na samolocie gin powiedziała coś :.... Na opuszek palca .wtedy jakoś nie skojarzyłam bo powiedziała że na moje twardnienie brzucha przepisuje luteinę i teraz bardziej spacery niż bieganie.
I teraz uświadomiłam sobie że może chodziło jej o rozwarcie? Mam się bać? Bo w sumie nic nie mówiła że mam leżeć plackiem a szyjka ponad 4 cm.
Kolejna wizyta za tydzień
Wątpię żeby to było rozwarcie przy tak długiej szyjce. Ja mialam na opuszek w 30 tc kiedy szyjka mierzyła 13 mm.
 
reklama
Ok, ja tez po glukozie. Do wypicia to nawet nie było złe (tez miałam drinka.cytrynowego) ale mulilo mnie do wieczora. A jak wyszłam z przychodni to prosto do KFC [emoji6] wyniki już mam - 76; 125; 101. Ogólnie cukier w normie.
Ale żeby nie było za wesoło to mam początek anemii [emoji20] niby gdzieś tam szoruje po dolnych granicach ale już dostałam żelazo na receptę. Zobaczymy jak to bedzie działać. No i taki „niezbędnik” do powieszenia na lodówkę, moze akurat i Wam sie przyda: Zobacz załącznik 924653

Tylko pamiętaj ze w ciąży wątróbka to nie bardzo.
 
@sky_84 trzymam kciuki:) napewno wszystko pójdzie super
A co do wątrobki to ja jem raz na tydzien lub dwa tygodnie, w takich małych ilościach nie zaszkodzi. Przy anemi nic nie zmieni takie sporadyczne jedzenie ale jak sie ma smaka to zadowoli:D
Ja właśnie koncze śniadanie, kawa i ciastka:p ostatnio zdrowe odżywianie mi nie wychodzi, czekolada dziennie musi być chociaż kostka albo jakiś czekoladowy cukierek, albo chociaż kanapka z nutellą:-D
 
Już po. Usg trwało 5 min. Lekarz mnie wprost zapytał czy będę to badanie tez robić prywatnie, a jak się dowiedział ze tak (choć przemilczałam ze już w sumie robiłam) to tylko zmierzył małego i sprawdził serduszko...szok.
Ale wszystko ok według niego, młody urósł od zeszłego poniedziałku i wazy już 500 g :D
 
Wątpię żeby to było rozwarcie przy tak długiej szyjce. Ja mialam na opuszek w 30 tc kiedy szyjka mierzyła 13 mm.
To nie wiem o co mogło jej chodzic... Ja też głupia nie dopytalam. Ale pocieszam się że nic nie mówiła że mam leżeć itp tylko skupiła się na twardnieniu brzucha żeby się oszczędzac
 
@sky_84 trzymam kciuki:) napewno wszystko pójdzie super
A co do wątrobki to ja jem raz na tydzien lub dwa tygodnie, w takich małych ilościach nie zaszkodzi. Przy anemi nic nie zmieni takie sporadyczne jedzenie ale jak sie ma smaka to zadowoli:D
Ja właśnie koncze śniadanie, kawa i ciastka:p ostatnio zdrowe odżywianie mi nie wychodzi, czekolada dziennie musi być chociaż kostka albo jakiś czekoladowy cukierek, albo chociaż kanapka z nutellą:-D
Ja też kawa i pączek na śniadanie :p a wczoraj przed snem jadłam prince polo, nie mogłam sobie odmówić :p
 
Dziewczyny zalamujecie mnie. Ja codziennie batonik albo dwa, czasem czekoladka i inne słodycze. A wy tu że sporadycznie :sad: mam już 9,5 kg na plusie. Od dzisiaj dieta!!!!
 
reklama
Do góry