reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja już po wizycie. Nie idę do szpitala :tak: szyjka się nie skrocila a nawet jest troszkę dłuższa bo 3 cm. Nie ma lejka nawet podczas parcia :) zalecenia te same.
Ale prezent :D
@kaliiia gratulacje dla aktoreczki:happy:
@kitty89 moje klimaty ;) ja uwielbiam Simona becketta a ostatnio jo nesbo. Teraz czytam przewieszenie r. Mróz.
Gratulacje :) dobre wieści:)
Ja również jestem w trakcie czytania książki Mroza "zerwa" :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Przyznam szczerze że wczorajsze usg mnoe zmartwilo. Lekarz stwierdził zwapnienie w wątrobie. Nic nie chciał powiedzieć więcej tylko że mam zrobić znowu badania krwi na przebyte choroby. Czytałam co nie co w Internecie. Wiem że niby może to świadczyc o przebytej chorobie ( miałam zapalenie gardła i tchawicy). I się cholernie martwię [emoji20][emoji17]. Niby dziś miałam tyle do zrobienia. Ale nie mogę się skupić. Czy któraś z Was spotkała się z podobną diagnoza w ciąży? Jak to się później potoczyło.
Mój ma białą plamke na sercu i też o tym ciągle myślę chociaż lekarz mówi że nie powinno być groźne.
Szkoda że lekarz nic nie mówi ale może nie chce Cię straszyć bo to nic złego? Czytałaś że to zazwyczaj się wchłania czy Co to może być?
 
W szpitalu uznali, ze nie wiedza od czego. Po innych konsultacjach uslyszalam, ze czasem kobiety w ciazy tak maja. Rowniez moze to byc od bolu stawow, czy przeziebien. Jak bardzo sie o to upominam to dostaje kolejny antybiotyk a tego nie chce.
U mnie też nie doszliśmy czemu leukocyty podwyższone, wszystko ok, a CRP kazał zrobić mi lekarz właśnie ze względu na leukocyty.
 
reklama
Do góry