reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Właśnie pooklejalam drzwi w przedpokoju bo szykuje sie do malowania, usiadlam na chwile a mała szaleje jakby sie trwała do roboty dalej [emoji14]
Prezent dla siebie wybralam juz dawno ale ja po nowym roku mam urodziny odrazu wiec muszę jeszcze jeden wybrac:laugh2:
Ale nie zamierzasz sama malować? I wdychać tych oparów...
 
reklama
Jejku ale serio dziś miałyście rozpisany poranek :-) ja od.rana w biegu, wreszcie mam chwilę żeby usiąść... byłam dziś z synkiem pierwszy raz u fryzjera i jestem z niego mega dumna, bez problemu dał skrócić loczki :-).

@sky_84 wiem po sobie, że w pierwszej ciąży ciężko zluzować, za to np w moim przypadku w drugiej, nie mam zbyt czasu na zamartwianie, bo tyle się dzieje dookoła mnie, że jak mam chwilę, to wieczorem padam jak trup. Jak ktoś mnie pyta który tc, to muszę w aplikacji sprawdzić ;-)
Ja mam to samo, do 18tc to wiedziałam tydzień i dzień wszystko dokładnie, a teraz apka za mnie mysli
 
Faktycznie bardzo dużo piszecie.. nie ma szans tego nadrobić w całości :D
Piszecie o szyjkach.. Ja nie wiem, ile mam cm. Wiem tylko, że jest zwarta, zamknięta i w porządku.
Ja z miesiączki mam termin na Wielką Sobotę, ale z usg też wcześniej.. I ja traktuję maluszka jako prezent od Zająca :D Nawet zamówiłam z ali fajny kocyk z zajączkiem hehe :)
Co do prezentów na Święta to jestem już na dobrej drodze do końca bo siedzę w temacie już chyba z 3 tygodnie. Mam masę dzieci w rodzinie, więc obdarować wszystkich to nie lada wyczyn. Dodatkowo swojemu też coś trzeba :) Od siebie i od innych, bo często pytają albo zlecają kupno.
Mój synek w brzuszku często faluje i skacze. A już zawsze późnym wieczorem jak się położę do łóżka.
Od jakiegoś czasu łapią mnie takie twardnienia brzucha chwilowe. Takie spięcie aż zaboli, trwa chwilę i mija. Zastanawiam się czy to nie skurcze.. Niby mówiłam lekarce, ale sama nie wiem co o tym myśleć.
 
A w miniony weekend zrobiliśmy sobie z Mężem i synkiem domową sesję zdjęciową z okazji "połowinek" ;) Co prawda taką na szybko, bo wychodziliśmy na obiad do rodziców, ale nawet udało się pocykać trochę. Z pierwszej ciąży mam album ciążowo-narodzinowy i teraz chciałam żeby druga dzidzia też miała taką pamiątkę. Wiadomo, że wtedy człowiek miał więcej czasu i inwencji, ale mam nadzieję, że nie będzie źle :)
Wczoraj byłam w kinie na "A Star is born". Ale się spłakałam. Mówię Wam.. Mega film. Mega emocjonalny. Do tego piękna muzyka.. Cały dzień dziś myślę o tym filmie i włączam soundtrack.
 
Od jakiegoś czasu łapią mnie takie twardnienia brzucha chwilowe. Takie spięcie aż zaboli, trwa chwilę i mija. Zastanawiam się czy to nie skurcze.. Niby mówiłam lekarce, ale sama nie wiem co o tym myśleć.
Też mam takie. Ale zauważyłam pewna prawidłowość u siebie. Jak położę się na plecach i czuję, że kopie to chce to poczuć na swojej ręce. Przykladam ją do dołu brzucha. I wtedy twardnieje. Czuje jak się spina, wysuwa do gory 3,4 sekundy i mija. Więc stwierdziłam, że nie będę dotykać w takiej pozycji i wtedy się nic nie dzieje. A jak leżę na boku i dotykam to się nic nie dzieje. Nie wiem o co kaman, może będzie 'pan niedotykalski' :p
 
reklama
Do góry