reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Mam pytanie, do wszystkich ale w szczególności do @Sylwiakp i @Natalia91.
Bo juz kilka dni temu rzucilo mi sie cos w oczy, ale teraz temat watku zamkniętego jest na topie wiec poruszam.

Jest mala grupa dziewczyn, ktora jest wpisana na liste z polowkowych, ale procz tego ma na kwietniowkach po około 5 postow, a ich konta zostaly zalozone okolo tydzień temu. Chcialam Was zapytac o zdanie co do przyjecia tych dziewczyn do zamknietego. W mojej opinii nie za bardzo mozna powiedzieć, ze one sie udzielaja i bylabym bardzo zaskoczona, gdyby zaczely udzielać się na zamknietym.
Ja myślę że trzeba im dać szanse. Skoro się wpisały znaczy że chcą być z nami. Może na zamkniętym się otworzą. Czasem dziewczyny są po stratach i przez kawał ciąży boją że głośno o niej mówić by nie zapeszać
 
Ja po schudnięciu juz 10 kilo w ciazy waze wiecej. To juz bedzie moja walka do konca zycia. Dobrze, ze chociaz ciaza mnie narazie "oszczedza". Dziewczyny tutaj sa bardzo szczuple z tego co narazie widzialam :) u Ciebie moze dziecko sie lepiej pokaze nastepnym razem i nie bedzie problemu. Ale lozysko moze zaslaniac ostatnio mi kolezanka wspominala, ze u niej tak bylo.

A co do brzucha, ja mam bardzo duzy i to nie tluszcz bo chudne, a brzuch rosnie ;)

Ja mam na razie tylko 3 kilo na plusie i bardzo sie pilnuje, mam nadzieje ze po ciazy uda mi sie zejsc tak do 75 kg, bylabym przeszczesliwa!
 
Ja mam na razie tylko 3 kilo na plusie i bardzo sie pilnuje, mam nadzieje ze po ciazy uda mi sie zejsc tak do 75 kg, bylabym przeszczesliwa!

Bede trzymala kciuki ;) u mnie kazde odchudzanie konczylo sie finalnie plusowa waga ;/ to najgorsze. Zobaczymy jak bedzie przy dziecku. Chcialabym karmic piersia
 
Mam pytanie, do wszystkich ale w szczególności do @Sylwiakp i @Natalia91.
Bo juz kilka dni temu rzucilo mi sie cos w oczy, ale teraz temat watku zamkniętego jest na topie wiec poruszam.

Jest mala grupa dziewczyn, ktora jest wpisana na liste z polowkowych, ale procz tego ma na kwietniowkach po około 5 postow, a ich konta zostaly zalozone okolo tydzień temu. Chcialam Was zapytac o zdanie co do przyjecia tych dziewczyn do zamknietego. W mojej opinii nie za bardzo mozna powiedzieć, ze one sie udzielaja i bylabym bardzo zaskoczona, gdyby zaczely udzielać się na zamknietym.
Moim zdabiem ooeinny zodtac na otwartym
 
haha! współczuję dziewczynom, które "zajrzą na minutkę" wieczorem na forum!
się zdziwią! :D w minutkę nie ogarną ! :D

kto przebrnął przez cały dzisiejszy maraton postowy dzisiaj wieczorem temu należy poleć kielicha.. hm.. hmm.. oranżady ! :D:D
a co! życia trzeba używać!
 
Bede trzymala kciuki ;) u mnie kazde odchudzanie konczylo sie finalnie plusowa waga ;/ to najgorsze. Zobaczymy jak bedzie przy dziecku. Chcialabym karmic piersia
Ja schudlam 10kg w 2 miesiące przed zajściem w tę ciąże i bardzo dobrze, bo bylabym potężna [emoji23] [emoji23] odchudzalam sie w trakcie kp, z tym ze corka juz miala 14 msc.
 
reklama
haha! współczuję dziewczynom, które "zajrzą na minutkę" wieczorem na forum!
się zdziwią! :D w minutkę nie ogarną ! :D

kto przebrnął przez cały dzisiejszy maraton postowy dzisiaj wieczorem temu należy poleć kielicha.. hm.. hmm.. oranżady ! :D:D a co!
he he he Ja weszłam rano na forum i przeżyłam szok [emoji4] aż zastanawiałam się kiedy byłam ostatnio i okazało się że wczoraj około 16, a tu tyle do nadrobienia.[emoji7]
 
Do góry