reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja schudlam 10kg w 2 miesiące przed zajściem w tę ciąże i bardzo dobrze, bo bylabym potężna [emoji23] [emoji23] odchudzalam sie w trakcie kp, z tym ze corka juz miala 14 msc.

Wlasnie ja teraz malo sie pilnuje i chudne. Tak dziala na mnie ciaza. Nigdy bym sie ttego nie spodziewala. Obym tylko wyszla na 0 do konca to bedzie dobrze.
 
reklama
Bede trzymala kciuki ;) u mnie kazde odchudzanie konczylo sie finalnie plusowa waga ;/ to najgorsze. Zobaczymy jak bedzie przy dziecku. Chcialabym karmic piersia

Moje ostatnie odchudzanie skonczylo sie utrata -15 kg i ostateczna waga 58 kg...czyli od tamtej pory przytylam 32 <szok>. Wiec doskonale wiem o czym piszesz ;)
 
Nie wiecie gdzie sie wylacza powiadamienia z forum, ktore przychodza na maila? Szukalam w ustawienieach ale nie widze, a to denerwujace jest...
 

Załączniki

  • Screenshot_20181205-133037.jpeg
    Screenshot_20181205-133037.jpeg
    181,8 KB · Wyświetleń: 70
Ja połówkowe miałam tydzień ale wpisu jeszcze nie zrobiłam. Będziecie jeszcze raz pobierać listę z połówkowych?

tak, ja mam w zeszycie spisane już nicki, i tak jak mówię będę dopisywać te kolejne, plus te co się do mnie odezwą plus te co się wypowiadają :)


ehh. znowu 3 strony do ogarnięcia a nie było mnie z 2 godziny haha :D
 
reklama
Do góry