reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Przepis ze Youtube :D wg mnie nie powinno się dodawać tam ani grama cukru pudru bo wszystko jest nieziemsko słodkie. Jeśli chodzi o roztapianie czekolad to lepiej delikatnie podgrzać maslo/śmietankę i zdjąć z gazu żeby ładnie rozpuścić wszystko :) w opisie na Youtube masz dokładnie proporcje podane


Ja mam do swojej przychodni przypisana jakąś z której nie chciałam korzystać, popytalam w miescie na forum o polecenie jakiejs sympatycznej poloznej, obdzwonilam Panie, wybralam jedną i ona daje deklarację zmiany Położnej i zalatwia wszystko ;)
To ciacho wyglada oblednie!!! Teraz będzie mi się śniło [emoji23]

Co do proszkow,jeszcze mi sie przypomnialo. Moja mloda w drugiej czy trzeciej dobie wysypalo po Jelpie, lekarze mi powiedzieli wtedy ze to czeste. Takze jakby co to zostawcie ten proszek jak dzidzius bedzie mial z miesiac
 
reklama
Dziewczyny ogarnięcie gdzie w tym momencie znajdują się jelita ? Czy macica jest bezposrednio pod skóra ze tak powiem czy jeszcze nachodzą na nią jelita ? Pytam bo czasami mam problem żeby odróżnić. Czuje niby kopnięcia w dole brzucha na wysokości linii majtek ale często te kopnięcia tez zbiegają się z gazami, już nie wiem czy tak nisko to może być tez praca jelit czy nie
 
Dziewczyny ogarnięcie gdzie w tym momencie znajdują się jelita ? Czy macica jest bezposrednio pod skóra ze tak powiem czy jeszcze nachodzą na nią jelita ? Pytam bo czasami mam problem żeby odróżnić. Czuje niby kopnięcia w dole brzucha na wysokości linii majtek ale często te kopnięcia tez zbiegają się z gazami, już nie wiem czy tak nisko to może być tez praca jelit czy nie
Chyba jeśli wystaje Ci już troszkę brzuszek, tzn że flaczki się przesunęły. Jelita chyba są bliżej kręgosłupa, przed nimi dzidzia i idą do góry nad nią. Ale może się mylę :p
 
plansza-ciaza-rozwoj-plo_171.jpg

Takie cos w internetach znalazłam :D
 
Hej dziewczyny. Mój mały mężczyzna dopiero zasnął, mąż na nocce, brzuszkowy bobas właśnie fika. Chwila spokoju, więc piszę.

Co do wizyt u ginekologa, ja mam zazwyczaj co 3-4 tygodnie, chodzę prywatnie.
Też często mam jakieś infekcje i mi lekarz zalecił pinafucin w maści albo w globulkach ( zależy gdzie swędzi [emoji23]).

Jeżeli o mnie chodzi to piorę ubranka synka w loveli. Najbardziej mi pasuje i ładnie, delikatnie pachnie, nie zamierzam zmieniać.

Chciałam sobie w h&m kupić jakieś ciuchy na tej "cudownej" promocji, ale nie poszaleli. Beznadziejnie... Powoli się nie mieszczę w to co mam.
Macie jakieś stronki z kurtkami dla ciężarnych? Nie za miliony monet? Podejrzewam, że na święta się już nie dopnę w mojej zimowej kurtce.. Poprzednia ciąża u mnie była latem...było łatwiej... Mniej ciuchów...
 
reklama
k**wa mać " zjadło mi już drugi post, co napiszę to robi się ciemny ekran i po robocie

Ten dzień chyba się nie skończy [emoji22]

byłam dziś na ip z powodu kłucia w pochwie, na szczęście szyjka 4 cm i zamknięta Ale znów jest stan zapalny. Dostałam Fluomizin, luteinę 3x2 I buscopan 2x1 lekarz z ip powiedział, że z moim obciażonym wywiadem powinnam brać te leki do końca ciąży... A mój gin nic o tym nie mówił.
nie muszę wam pisać w jakim stanie tam jechałam, trzęsłam się jak galareta.
resztę opiszę jutro bo dziś już padam, a jak zginie mi kolejny post to wyjdę z siebie. pa
 
Do góry