reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Oby!! W info bakterie mam wpisane - obecne. Wrzucam wynik w foto

Ja mam na ostatnim wyniku: bakterie-dość liczne, leukocyty - 2-3 wpw. Dwóch lekarzy na to patrzyło i żaden nic nie mówił wiec zakładam ze ok :)

Za to trochę jestem zła bo na ostatniej prywatnej wizycie robiłam wymaz z pochwy, szyjki i badanie na chlamydie. Wczoraj dzwoniła pani z gabinetu, ze chlamydie zrobili (i jest ok), ale tych wykazów z jakiegoś powodu nie (ja podejrzewam ze przez długo weekend) i ze przy następnej wizycie mi pobiorą jeszcze raz...nie czuje żadnej infekcji, ale wolałabym wiedzieć, żeby szybko przeleczyc.
 
reklama
W morfologii mam za dużo W białych krwinkach "granulocytow obojetnochlonnych" i obniżone limfocyty... wg Googla, wskazuje to na jakąś infekcje itp :/ jutro się dowiem od lekarza bo takie czytanie w internetach jest do D..

W ciąży te normy są chyba zupełnie inne, wiec lepiej zaczekać na lekarza :)
 
Wlasnie mnie zastanawia jaka jest norma hemoglobiny dla ciezarnych, bo w ogolnych widelkach sie mieszcze, a stwierdzil, ze mam brac zelazo.
 
Dzisiaj stres przeplatany radością. Zamiast na spokojnie sie naszykować do wizyty to godzinę przed siedzialam z synkiem na pogotowiu bo w przedszkolu sie przewrócił i broda do szycia... Stres niesamowity, płakać mi sie chciało razem z nim, na wizytę sie spoznilismy ale na szczęście lekarka wyrozumiala i zrozumiała.
Z dzidzią wszystko ok, będzie dziewczynka:) z wagą mieści sie w normie, wiec kolejne USG kontrolne wagę za jakieś 7 tygodni, ciśnienie w porządku wiec moze tym razem nie wpłynie na łożysko i rozwój małej. Badanie trwało dość długo bo główką sie tak nisko ułożyła ze nie dala sie pomierzyc, cala reszta szybko zeszła ale glowke próbowała lekarka przez brzuch, dopochwowo i kolejny raz przez brzuch:p w końcu na ułamek sekundy sie mała zlitowała i sie udało.
 
To u mnie chyba dziewczynka, bo cera okropna. Nigdy nie miałam z nią problemów, a teraz okropnie sucha, jakieś krosty, czerwone poliki, swędzą, pieką, masakra... Jakoś przed Świętami pójdę na hennę.
To u mnie będzie dziewczynka na 100% a cera mi się nie zmieniła, więc to jednak różnie jest ;)

@Heda pyszna ta Twoja mikstura :D Dodałam jeszcze do niej dwa goździki podobno działają antybakteryjnie.

A co do zachcianek to u mnie brak. Po 3 miesiącach mdłości i wymiotów wróciłam do zdrowego odżywiania i oby tak zostało. Jedyne co to rano po przebudzeniu muszę zjeść śniadanie jeśli to zachcianka.Jak na razie 2kg jestem na plusie.
 
To u mnie będzie dziewczynka na 100% a cera mi się nie zmieniła, więc to jednak różnie jest ;)

@Heda pyszna ta Twoja mikstura :D Dodałam jeszcze do niej dwa goździki podobno działają antybakteryjnie.

A co do zachcianek to u mnie brak. Po 3 miesiącach mdłości i wymiotów wróciłam do zdrowego odżywiania i oby tak zostało. Jedyne co to rano po przebudzeniu muszę zjeść śniadanie jeśli to zachcianka.Jak na razie 2kg jestem na plusie.
Mi też smakuje... czasem daje jeszcze cynamon w kawałku jak mam. A z goździkami też fajny pomysł muszę spróbować
 
Ja w sumie tez jestem za wątkiem zamkniętym, ale do końca połówkowych to chyba jeszcze trochę czasu, pewnie do połowy grudnia nam zejdzie.
Moje połówkowe jeszcze dokładnie nie umówione, ale gdzieś będę miała 10 lub 13 grudnia dopiero. Zwykłą wizytę mam 26.11, więc ustalimy z lekarzem dokładniej. To pewnie będę na końcu ;)
 
Dzisiaj stres przeplatany radością. Zamiast na spokojnie sie naszykować do wizyty to godzinę przed siedzialam z synkiem na pogotowiu bo w przedszkolu sie przewrócił i broda do szycia... Stres niesamowity, płakać mi sie chciało razem z nim, na wizytę sie spoznilismy ale na szczęście lekarka wyrozumiala i zrozumiała.
Z dzidzią wszystko ok, będzie dziewczynka:) z wagą mieści sie w normie, wiec kolejne USG kontrolne wagę za jakieś 7 tygodni, ciśnienie w porządku wiec moze tym razem nie wpłynie na łożysko i rozwój małej. Badanie trwało dość długo bo główką sie tak nisko ułożyła ze nie dala sie pomierzyc, cala reszta szybko zeszła ale glowke próbowała lekarka przez brzuch, dopochwowo i kolejny raz przez brzuch:p w końcu na ułamek sekundy sie mała zlitowała i sie udało.
Dobrze że dzidzia ok. A ile szwów młodemu założyli? Biedactwo
 
reklama
Ja też miałam ostatnio infekcje która się za mną ciągnie dostałam antybiotyk i miałam wrażenie że po nim gorzej tylko się zrobiło ... W poniedziałek mam odebrać wyniki i posiew a we wtorek wizyta więc zobaczę co to będzie ....
 
Do góry