reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cześć! Zbieram się od tygodnia żeby napisać, ale ciągle coś się dzieje..
Tydzień temu byłam na wizycie u swojego lekarza. Wszystko w porządku, mam super zdjęcia, ale niestety nie dało się określić płci, także dalej niewiadoma :) Myślę, że za tydzień na połówkowych to już się dowiemy. W grudniu muszę zrobić badania. Morfologię, mocz, toxo i żelazo. Jak będzie wszystko dobrze, to będziemy odstawiać też luteinę.

A tak na marginesie, mam kilka bonów do sklepu Home and You o wartości 100 zł. Trzeba zrobić zakupy za minimum 200 zł aby pomniejszyć ich wartość o te 100 zł. Można zrobić za 400 zł i wtedy 2 bonami pomniejszyć o 200 zł.. Za 20 zł wyślę kod zniżkowy z bonu na maila ;) Bony są ważne do 05.12. online bądź do 02.12. w sklepie, ale wtedy już musiałabym wysłać taki bon. Gdyby któraś była zainteresowana większymi zakupami w tym sklepie to zapraszam do kontaktu na priv.
 
reklama
Mam pytanie czy również macie wrażenie że twardnieje Wam brzuch? Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i lekarz kazał mi liczyć i niby do 15 na dzień to w normie ale nie wiem jak to policzyć kiedy mam takie uczucie przez np godzinę? Też ciężko mi określić czy to macica czy może wzdęcia, w każdym razie czuje dyskomfort i trochę się martwię. Wieczorem pojawia się to w momencie jak kładę się do łóżka. Może to być rozciąganie?
Ja mam kilka razy dziennie takie wrażenie. Przy czym jak stwardnieje macica i naciśniesz palcami to jest twarda jak skala , a to wrażenie to mi sie wydaje, że albo się rozciąga albo dzidek się tak układa i rozciąga. W 1 ciąży takie twrdnienie towarzyszyło właśnie jak dziecko się rozciagalo albo ułożyło jakoś nie bardzo, ale to już pozniej, mimo to myślę że to może być też to :p
 
Wrr odebralam wyniki morfologii i moczu. W morfo mam lekką anemie i chyba jakiś mały stan zapaln,y czyli standard. I niestety w moczu liczne nablonki i fosforany bezpostaciowe, więc jest lipa, oby obyło się bez antybiotyku którego nie mam ochoty brać bo zawsze wyrządza więcej szkód... :s kupiłam żurawinę, pije syropek z przepisu od Hedy i oby nic się nie rozkrecilo. :( jutro wizyta połowkiwa więc zobaczymy co powie lekarz.
 
Wrr odebralam wyniki morfologii i moczu. W morfo mam lekką anemie i chyba jakiś mały stan zapaln,y czyli standard. I niestety w moczu liczne nablonki i fosforany bezpostaciowe, więc jest lipa, oby obyło się bez antybiotyku którego nie mam ochoty brać bo zawsze wyrządza więcej szkód... :s kupiłam żurawinę, pije syropek z przepisu od Hedy i oby nic się nie rozkrecilo. :( jutro wizyta połowkiwa więc zobaczymy co powie lekarz.

Ale te parametry chyba nie świadczą o infekcji. Z tego co mi lekarka mówiła to głównie patrzy się na leukocyty i bakterie.
 
@Sasanka22 Tak czuję i ja, że twardnieje i Tak jak pisałam jak długo pochodzę to wieczorem czuję brzuch.
dodatkowo mam teraz bardzo wodnistą wydzielinę dziś, aż majtki zmienialam.
@MartynaXI a po czym uważasz, że masz stan zapalny?
Ja czekam na posiew moczu i z pochwy, bo w morfologii leukocytów już 18 tysięcy jest. I nie wiadomo dlaczego.
 
Ale te parametry chyba nie świadczą o infekcji. Z tego co mi lekarka mówiła to głównie patrzy się na leukocyty i bakterie.
Oby!! W info bakterie mam wpisane - obecne. Wrzucam wynik w foto
 

Załączniki

  • 20181121_174131.jpg
    20181121_174131.jpg
    742,9 KB · Wyświetleń: 74
  • 20181121_174113.jpg
    20181121_174113.jpg
    506,8 KB · Wyświetleń: 82
@Sasanka22 Tak czuję i ja, że twardnieje i Tak jak pisałam jak długo pochodzę to wieczorem czuję brzuch.
dodatkowo mam teraz bardzo wodnistą wydzielinę dziś, aż majtki zmienialam.
@MartynaXI a po czym uważasz, że masz stan zapalny?
Ja czekam na posiew moczu i z pochwy, bo w morfologii leukocytów już 18 tysięcy jest. I nie wiadomo dlaczego.
W morfologii mam za dużo W białych krwinkach "granulocytow obojetnochlonnych" i obniżone limfocyty... wg Googla, wskazuje to na jakąś infekcje itp :/ jutro się dowiem od lekarza bo takie czytanie w internetach jest do D..
 
reklama
Do góry