reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dzień Doberek, dopiero wstałam :D Też powoli czuje brzusio, nie chce go napinac więc przy wystawianiu podpieram sie rękoma, jak zakładam buty/skarpety spodnie to powoli podnoszę nogi... jak się zapomnę i wysoko podniose nogi to boli macica... mamy wannę w łazience więc pod koniec ciazy to będę chyba się z niej wytaczac :D Muszę dziś odwiedzić aptekę i kupić pojemniki na mocz i jutro rano jadę na krew... :(
Miłego dnia wszystkim ! Udanych wizyt! :)
 
reklama
Mnie brzuch tak "ciągnie", ale jeszcze mi nie przeszkadza.

Ja mam dziś o 12:30 mam połówkowe [emoji4] więc dam znać jak wrócę do domku.

Ja swój brzuch czuję już od jakiegoś czasu :) No ale przekroczyłam już połowę więc nic dziwnego :) muszę się wspierać rękami żeby wstać z pozycji leżącej [emoji12] wolę się podeprzeć niż mocno napinać brzuch.

Ooo Narcos :) dzięki za info :)

Powodzenia na połówkowym!
 
@-Aia- gratuluję! Przypomnij mi, Ty masz parkę?

Trzymam kciuki za wizyty i czekam na wieści!

Miksturę mam i ja :D Zrobiłam też syrop z cebuli.
My we troje w domu. Jakaś jelitówka i wczoraj dzwonili z przedszkola, że Adaś wymiotuje.
 

Załączniki

  • 20181120_112449.jpg
    20181120_112449.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 65
Ja robiłam z 2 pomarańczy i 1 cytryny do tego kawałek imbiru ok 4cm i miód
Owoce trzeba dokładnie umyć można np octem by zmyć ta chemię. Obie można zetrzeć albo pokroić na drobne kawałki pomarańcze i cytryny kroimy że skórka też forma dowolna. Przekłada się na przemian owoce miód imbir miód owoce itd... musi stać 12h w ciepłym i gotowe potem do.lodowki. mi pomogło już dziś prawie zdrowa jestem
Dziękuję dzisiaj będę przygotowywać :)

Ja dzisiaj rano odwiedziłam laboratorium bo dostałam skierowanie od rodzinnej na krew, mocz, glukozę i tsh. Bardzo się zdziwiła kiedy jej powiedziałam, że gin nie daje skierowań. No i dzisiaj rano zaliczyłam już pierwszy poślizg na butach, także muszę się rozejrzeć za bardziej stabilnymi z zimową/trepową podeszwą ;)
 
Cześć kobietki [emoji847]

Ja już od jakiegoś czasu muszę sobie pomagać rękoma przy wstawaniu. Mąż się śmieje że jak tak dalej pójdzie to będzie mi musiał drabinki zamontować [emoji23] momentami jak za długo leżę to czuje się jak orka [emoji23]

Info dla dziewczyn które są z Trójmiasta i okolic: 24.11 w CH Manhattan jest akcja Mama i ja na której będą wykonywane darmowe usg i usg 4d (ale podobno 4d dopiero od 22tc robią)
 
@Biegi z tygodniami u mnie tak samo ale ja liczę miesiące kolejne od 02 dnia miesiąca, czyli 6 miesiąc od 02 grudnia :) a te aplikacje tak pokazują każda co innego.

Ja jutro też się wybieram na krew ale robię tylko tsh bo morfologie miałam ostatnio idealna więc moja gin powiedziała że nie ma sensu teraz robić. W piątek mam polowkowe, ale powiem Wam że już się tak wizytami nie przejmuje odkąd czuje dzidzie.

Mam mega parcie na słodycze kurde miałam nadzieję że w tej ciąży tyle nie przytyje ale przy takich zachciankach to nie wiem jak będzie.. I na nabiał codziennie jem coś z mlekiem, a tak po za ciąża nie przepadalam nigdy. A jak tam u Was zachcianki?
 
@Biegi z tygodniami u mnie tak samo ale ja liczę miesiące kolejne od 02 dnia miesiąca, czyli 6 miesiąc od 02 grudnia :) a te aplikacje tak pokazują każda co innego.

Ja jutro też się wybieram na krew ale robię tylko tsh bo morfologie miałam ostatnio idealna więc moja gin powiedziała że nie ma sensu teraz robić. W piątek mam polowkowe, ale powiem Wam że już się tak wizytami nie przejmuje odkąd czuje dzidzie.

Mam mega parcie na słodycze kurde miałam nadzieję że w tej ciąży tyle nie przytyje ale przy takich zachciankach to nie wiem jak będzie.. I na nabiał codziennie jem coś z mlekiem, a tak po za ciąża nie przepadalam nigdy. A jak tam u Was zachcianki?
U mnie zadnych. W ogóle nie mam jakiegoś wzmożonego apetytu, ale chyba muszę zacząć się zmuszać do częstszego jedzenia zeby tego mojego małego kurczaka trochę utuczyć. Gdzieś ostatnio czytałam ze trzeba jeść conajmniej 6 jajek dziennie, 0,5 kg tłustego twarogu i tłustej ryby, masło itd. Nie wiem czy bawić się w takie rzeczy czy póki lekarz nie alarmuje to dać sobie siana :p
 
reklama
@kitty89 u mnie chyba większych zachcianek brak :) I wyszlismy ostatnio z ANEMII więc się bardzo cieszymy! :D Co nie zmienia faktu, ze czasem mam takiego głoda że jem jak leci :p I tez znowu zaczela mi leciec waga do przodu... a ukochany nawet stwierdzil ze zaczelam tyc... :sad: zaraz dodając oczywiscie ze to w ciazy normalne... EH EH
 
Do góry