reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny, spieszę donieść, że wszystko ok! Ależ się cieszę!!! Chyba powoli zacznę się na serio cieszyć ciążą. I będzie chłopak :).

Ja miałam łożysko nisko, ale się podniosło i przesunęło z przedniej na tylną ścianę. Także sprawa rozwojowa jest ;).

Gratuluję dziewczyny dobrych wieści!
 
reklama
Ja dzisiaj oglądałam wyniki usg syna i w 20 tc na polowkowych byl w normie taki sredniak a na usg w 30 tc poza skalą bo już za duży. Także trzymam kciuki żeby jednak była dzidzia 3 kg ;) lepiej się będzie rodzić i "nosić" :)
Fakt, biorąc pod uwagę moje stresy z szyjka to lepiej żebym za dużej kobitki nie nosiła zawsze to większe prawdopodobieństwo ze może puścić :) Jednak mimo wszystko to stres jak ma się najmniejsza do tej pory kruszyne z całego forum :D
 
Dziewczyny a wy czujecie brzuch? Pytam bo do tej pory go nie czułam. A teraz jakby trochę ciążył i wiem, że go mam. Nie boli ale jest inaczej, jakoś tak dziwnie.
 
Ja mam dziś o 12:30 mam połówkowe [emoji4] więc dam znać jak wrócę do domku.

Ja swój brzuch czuję już od jakiegoś czasu :) No ale przekroczyłam już połowę więc nic dziwnego :) muszę się wspierać rękami żeby wstać z pozycji leżącej [emoji12] wolę się podeprzeć niż mocno napinać brzuch.

Ooo Narcos :) dzięki za info :)
 
Dziewczyny a wy czujecie brzuch? Pytam bo do tej pory go nie czułam. A teraz jakby trochę ciążył i wiem, że go mam. Nie boli ale jest inaczej, jakoś tak dziwnie.
Ja bardziej czułam jak macica była nisko i mnie bolało i ciągnęło. Teraz się chyba podniosła bo jest o niebo lepiej.
Za to czuję wielkość brzucha jak się schylam albo buty zakładam ;)
 
Witam sie z rana:) powodzenia na wizytach, czekamy na kolejne dobre wieści:)
Ja tez dopiero niedawno zaczelam czuć ze brzuch trochę ciąży, zwłaszcza jak stoję, czuje tez po skórze przy pępku, takie napiecie, idzie w przód coraz bardziej.
 
Czesc Laski :)

Rajo i pozostale dziewczyny, powodzenia na wizytach.


Niesamowite. Niedawno robiłam test, nie chciałam zaczynać się cieszyć, bo bałam się 1 trynestru, a tu juz minęła połowa ciąży. Niesamowicie szybko to leci [emoji813]

Ja mam tak jak w poprzedniej ciąży. Po calum dniu brzuch mnie boli tak jakbym sie uderzyla, jakbym miala siniaki. Mój gin tego nie kuma. Mowi, ze nikt mu tego nie zglasza
[emoji23]
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

Mi czas "ciążowy" jakoś obłędnie nie pędzi, ale to pewnie wynik chronicznego stresu związanego z moimi lekami o stratę, jakie mi towarzyszą od zimowego poronienia.
Może teraz po połowie trochę przyspieszy wraz z powiewem optymizmu, że jednak może być ok :).

Brzuch też już czuję, ale bywa naprawdę duży o_O to trudno się dziwić ;).
 
Do góry