reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
ja we wtorek mam zwykłą wizytę

uświadomiłyście, ile rzeczy muszę sobie przemyśleć przed porodem
ale jeszcze nie teraz ;)

dziś zamawiam prezenty na mikołaja.. juhu!
 
Reese jesteś z huty? Ja tak, tyle ze aktualnie w uk mieszkam :) może kiedyś uda się na kawę umówić ;)

Ja tez jutro mam wizytę o 2.30pm mojego czasu. Z jednej strony się martwię z drugiej staram się wybić ze łba te durne myśli (jakiś taki ciężki dzień mam dziś...)

Tu w uk dają jakies darmowizny ale kiedyś było tego więcej.
 
Dzień dobry! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiejszego dnia, zapowiada się ekscytujący tydzień ja polowkowe mam dopiero w piątek. U kogo już śnieg? U nas pewnie spadnie dopiero za 2 miesiące [emoji14] Miłego dnia :)
 
Dzień dobry

Ja jeszcze w pracy. Ostatnia godzina i do domu. Zapowiada się ciężki ale pełen wrażeń dzień :) mam nadziej me ze uda mi się zasnąć choć na chwile ;)

U nas przymrozek tylko. Śnieg nie wiadomo czy spadnie tego roku.
 
Dzień dobry [emoji4] kciuki za wizytujace [emoji110] u nas dzisiaj ma sypać śnieg więc czekam z niecierpliwością [emoji16] w szpitalu w którym rodziłam dostaje się paczkę pampersow i niebieskie pudełko, zobaczymy jak będzie teraz
 
Dziewczyny kciuki za wizytujące w tym tygodniu :):)
Ja mam jutro wizytę, ale taka zwykłą. I dobrze, bo ostatnimi czasy nie czuje się jak w ciąży. :pObjawy przeszły, brzuszek mały, a młody już sama nie wiem czy się rusza czy nie. Czuje coś ale co 2-4 dni? Jakieś pojedyncze stuknięcia. U nas dzisiaj rano przysypało jak cukrem pudrem. Magicznie :oops:
 
Dzień dobry w poniedziałek :)

Kciuki za wszystkie dzisiejsze wozyty. Czekamy na piękne fotki maluszków i same dobre wieści [emoji813]

U nas też ma nibu padać, rolety podnosiłam z nadzieją, ze juz cos spadło [emoji14] jeśli dzisiaj bedzie snieg, to piszemy z córką list do Mikołaja :D
 
Cześć dziewczyny :) U mnie poprawa samopoczucia, prawie pozbyłam się przeziębienia i mogę w miarę funkcjonować. Niestety zbytnio nie mogę szaleć bo zaraz dostaję zadyszki i sapię jak stary dziad. Nie wiem co będzie później jak już brzuszek bardzo urośnie bo z tego co doktorka mówiła to ma być gorzej z oddychaniem, także ja już czekam na tą zimę żeby szybko przyszła i szybko poszła :)
A co do świąt i zimy to właśnie u nas prószy śnieg i robi się biało!

Tak poczytałam Wasze posty o porodach i trochę się przeraziłam i zaczęłam coraz bardziej o tym myśleć. Pierwszy poród, więc człowiek nie wie co go może czekać.

@Heda możesz podać przepis na tą miksturę :) Lubię takie domowe eliksiry!

Dzień dobry [emoji4] kciuki za wizytujace [emoji110] u nas dzisiaj ma sypać śnieg więc czekam z niecierpliwością [emoji16] w szpitalu w którym rodziłam dostaje się paczkę pampersow i niebieskie pudełko, zobaczymy jak będzie teraz
A co w takim pudełku się dostaje? :)
 
reklama
W niebieskim pudełku byly jakies ulotki, chyba smoczek avent, próbki, np mini sudocrem i chyba kilka sztuk pampersow, probka wkladek laktacyjnych, etc.
 
Do góry