reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
@pupui haha :) mam 158 cm
autentyczna historia - kiedyś będąc w klubie serdeczny Pan się zaśmiał że zaoferuje mi pomoc i podstawi mi kolano żebym mogła się wspiąć - bo tak stoję przy tym barze :D
dżentelmen nie?
 
Ha ha ha to ja jeszcze mniejszy krasnal [emoji85]tylko 150 cm, jak to mówili w L.O z metra ścięta.
Dziewczyny czytam Was cały czas ale weny brak na czytanie. Małą cały czas kuruję i niech wreszcie wyjdą jej te zęby, bo nie możemy wyjść na prostą.
Gratuluję pozytywnych połówek i ściskam kciuki za następne[emoji110]Moja gdzieś na początku grudnia.
 
U mnie waga po 18 tygodniach jest pół kilo na plusie, zaczynałam z 58.5 przy 160 cm. Nigdy w całym swoim życiu nie widziałam 6 z przodu, a czuję, że to się zbliża już lada moment :D Mam wrażenie, że brzuch rośnie z każdym dniem, ale na zdjęciach porównawczych słabo to widać, więc idę jutro do lekarza, żeby sprawdził czy wszystko jest ok.
Wrzucam moje brzuchowe zestawienie, nie ma jakieś kolosalnej różnicy, ale widać, że coś tam powoli rośnie pod pępkiem! :D
brzuszki44.jpg
 

Załączniki

  • brzuszki44.jpg
    brzuszki44.jpg
    211 KB · Wyświetleń: 347
laseczki a jak u Was z wagą ? :)
u mnie waga z końca 9tc do dziś ruszyła tylko 0,9 kg
i sama nie wiem czy to dobrze czy nie ?
zaczynałam na granicznym bmi, więc się cieszę bo póki co wolno idzie w górę, potem dojdzie dzidzia i inne składowe, no ale zastanawiam się czy to nie odbija się na maluchu ?
U mnie na początku spadło -3, a teraz jest kilogram na plusie w stosunku do wagi wyjściowej
 
Dziewczyny to która ma chęci na bycie moderatorka? Bo chyba jeszcze nie są wybrane, a do wczoraj trzeba było je podać Anislu
 
reklama
Do góry