reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Tu w UK płeć dopiero mówią przy drugim usg około 20 tc. Przy tym pierwszym nie ma szans żeby się dowiedzieć. Wydaje mi się ze jest to spowodowane tym ze tu jest legalna aborcja do 20tc i mogłoby to być przyczyna podjęcia decyzji. Można isc prywatnie na ścian ale kosztuje od groma.
Aborcja z powodu płci? o_O
 
reklama
Przy synku miałam chicco next2me dream, nie wiem jak teraz, ale moje ma 11 regulowanych wysokości, w starym domu mieliśmy naprawdę wysokie łóżko i pasowało. Na początku używałam, ale w pewnym momencie nie chciało mi się wstawać do karmienia i młody spał z nami a z dostawki nie korzystałam.
 
Cześć, dawno mnie tutaj nie było, ale ostatnio nie mam czasu wchodzić na Internet. Jest u mnie kuzynka i staramy się dużo spacerować i spędzać dużo czasu razem :) Nie wiem, czy już pisałam, ale 1 października jadę na prenatalne do mojego gin i 3 października do Poznania również na prenatalne, bo mój gin podobno robi je byle zrobić, więc wole jechać się upewnić.
 
Aborcja z powodu płci? o_O
Tutaj aborcja to rzecz bardzo "normalna". Niestety ostatnio dowiedzialam się że prawie połowa moich koleżanek angielek kiedyś przeszła aborcję. A to ciąża w mlodym wieku, a to wpadka nie z tym facetem,ciąża w "nieodpowiednim" czasie. Noooo pozostawie to bez komantarza. Bardzo zmienił się moj stosunek do nich.
 
Dziewczyny potrzebuje rady. Coraz poważniej zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego. Tak na spokojnie z perspektywy czasu mój lekarz nie wspomniał nic o badaniach prenatalnych słowem się nie odezwał że mogę wykonać dodatkowe badania genetyczne np test PAPP-A. A to należy do jego obowiązków. O wszystkim dowiaduje się z Internetu. Powiedział tylko że na następnej wizycie zrobimy sobie bardziej szczegółowe usg. Nawet o wydruk z usg musiałam się prosić i to było takie trochę na odwal się. Dodam że chodzę prywatnie ( pakiet medyczny z PZU) i sorry ale oczekuję rzetelności tym bardziej że to chodzi o moje dziecko. A nie szybkiego badania i kolejna do płacenia. Z drugiej strony jest to chyba najbardziej polecany lekarz w mojej miejscowości i się zastanawiam za co takie pozytywne opinie na jego temat.
 
Mujer, tak niestety takie powody maja. Mam koleżankę która pracowała na oddziale poaborcyjnym to przychodziły dziewczyny które maja „wakacje życia” a że zaszły w ciąże wiec z wakacji nie mogą zrezygnować....
No cos Ty... szok co niektórzy ludzie maja w glowach [emoji33]
Dziewczyny potrzebuje rady. Coraz poważniej zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego. Tak na spokojnie z perspektywy czasu mój lekarz nie wspomniał nic o badaniach prenatalnych słowem się nie odezwał że mogę wykonać dodatkowe badania genetyczne np test PAPP-A. A to należy do jego obowiązków. O wszystkim dowiaduje się z Internetu. Powiedział tylko że na następnej wizycie zrobimy sobie bardziej szczegółowe usg. Nawet o wydruk z usg musiałam się prosić i to było takie trochę na odwal się. Dodam że chodzę prywatnie ( pakiet medyczny z PZU) i sorry ale oczekuję rzetelności tym bardziej że to chodzi o moje dziecko. A nie szybkiego badania i kolejna do płacenia. Z drugiej strony jest to chyba najbardziej polecany lekarz w mojej miejscowości i się zastanawiam za co takie pozytywne opinie na jego temat.
Jesli nie ufasz swojemu lekarzowi to wg mnie jest to powod, zeby wybrac innego. Ewentualnie jesli boisz sie, ze trafisz jeszcze gorzej, to pojsc na te dwa najważniejsze usg- genetyczne i polowkowe prywatnie do kogos bardzo dobrego a tak to zostac u tego, ja tak zrobilam w pierwszej ciąży
 
reklama
Do góry