reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja nic nie dostałam ale to chyba dlatego ze po 10 tygodniach chyba już i tak nie ma sensu ładować w siebie hormonów bo i tak funkcje przejmuje łożysko. Chociaż mogę się mylić :)

Nie wiem dokładnie. Ja mam w zaleceniu do 14 tyg. go brać. Jutro zapytam czy konieczne jest tyle czasu, bo mam wrażenie, że właśnie po Duphastonie mam większe mdłości.
 
reklama
Nie wiem dokładnie. Ja mam w zaleceniu do 14 tyg. go brać. Jutro zapytam czy konieczne jest tyle czasu, bo mam wrażenie, że właśnie po Duphastonie mam większe mdłości.
Ja też mam do 14 tyg duphaston 3x1. I jestem pewna, że potęguje mdłości i bóle głowy.. Zresztą ginekolog mówił, że tak może być. Paskudztwo... No ale jak trzeba to trzeba... W sumie wolę to niż tą luteine dopochwowo.
 
To ja w odwrotną stronę mam takie silne przeczucie na dziewczynkę. Jak dobrze pójdzie to już może się okazać na prenatalnych mniej więcej w jakim kierunku to zmierza [emoji16]
 
Hehe włoski czarne to mi wychodzą i bez ciąży:p
Ja sama zauwazylam tylko ze włosy nie są w jakimś super stanie ani paznokcie, cera zaczęła sie przetluszczac, czyli te niby "pobrzydzenie" tak jakby na dziewczynkę bo z chlopaczkiem to sie kwitnie ponoć:p no i kolezanka co ciążę odgadła po oczach dalej obstawia dziewczynkę wiec sie okaże czy miała racje. Mi to obojętne co, i to tak szczerze bez jakiś ukrytych marzeń na dnie serca o coreczce czy cos, pokocham wszystko co sie wykluje:) a z 3 mężczyznami w domu to bym była juz całkiem królową:)

U mnie też włosy się przetluszczaja na potęgę!!! Ja mam silne przeczucie na dziewczynke też Więc trzymam się tej opcji. Moim marzeniem jest mieć córkę.
 
Jeszcze się wczoraj zestresowałam ze serducho tak mocno bije w sensie szybko 175/min wydaje mi się bardzo szybko, przynajmniej jak na normy które są w necie, ale gin powiedział ze jest super, wiec mu ufam. Lepiej w ta stronę chyba niż za nisko. Widocznie mi mały oszołom rośnie
 
Kurde. Dzisiaj mam wizytę na 15. Ale jestem w stresie. Jeszcze musze pojechac i odebrać wyniki wczorajszych badan. Od rana gula w gardle.
 
A to jest coś takiego? Taka zależność? Aż zerknę :-). Ja jakoś od początku czuję, że to chłopczyk, nawet jak dawałam test mężowi to w męskiej czapeczce misia. Zawsze marzyła mi się córeczka a tu nawet przez moment nie mówię do brzucha jak do córki ;-). Będzie jeszcze niespodzianka :-). W sumie po naszym pierwszym doświadczeniu to chcemy żeby dzidziuś został z nami cały i zdrowy, a płeć tak naprawdę nie ma znaczenia. Dla dziewczynki mam imiona a dla chłopca nic mnie nie urzeka ;-). Póki co do brzucha mówię Ptyś albo Kaprys :-)
Nie wiem jak jest ogólnie ale wiem jak miałam w pierwszej ciąży. I jak gina pytała te włoski to mówił że testosteron od małego przedostaje się do mojego organizmu i stąd się one wzięły.
 
reklama
Do góry