reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Jeszcze się wczoraj zestresowałam ze serducho tak mocno bije w sensie szybko 175/min wydaje mi się bardzo szybko, przynajmniej jak na normy które są w necie, ale gin powiedział ze jest super, wiec mu ufam. Lepiej w ta stronę chyba niż za nisko. Widocznie mi mały oszołom rośnie

U mnie 180/min.
 
reklama
@liczba ty już w domku? Czy jeszcze Cię trzymają. Może od rodzinnego dostaniesz skierowanie na część badań. Może nie wszystkie trzeba robić na już.
 
@liczba ty już w domku? Czy jeszcze Cię trzymają. Może od rodzinnego dostaniesz skierowanie na część badań. Może nie wszystkie trzeba robić na już.

Nie w domu. Juz zaczety 11 tydzien wiec musze miec te wszystkie badania. Jeszcze sie okaze, ze bede musiala sama sie 'diagnozowac' bo oni zrobili mi dzisiaj juz tylko crp, zeby sprawdzic czy spadło po tym losowym antybiotyku. Jak tak to jutro pewnie dom, jesli nie to jak mnie wypisza tez sie nie zdziwie. Przeraza mnie, ze kiedys bede musiala rodzic zapewne w tym szpitalu, bo do jakiś pozornie lepszych jest ponad godzina drogi wiec z tym roznie bywa
 
Nie w domu. Juz zaczety 11 tydzien wiec musze miec te wszystkie badania. Jeszcze sie okaze, ze bede musiala sama sie 'diagnozowac' bo oni zrobili mi dzisiaj juz tylko crp, zeby sprawdzic czy spadło po tym losowym antybiotyku. Jak tak to jutro pewnie dom, jesli nie to jak mnie wypisza tez sie nie zdziwie. Przeraza mnie, ze kiedys bede musiala rodzic zapewne w tym szpitalu, bo do jakiś pozornie lepszych jest ponad godzina drogi wiec z tym roznie bywa
Na oszczędnościach jadą. [emoji53] przykre. A wyniki posiewu już są? Jak wyjdziesz to możesz jeszcze spróbować gdzieś no przychodni się udać może jakoś Cię wciska jak przyjdziesz z wpisem ze szpitala...
 
reklama
Na oszczędnościach jadą. [emoji53] przykre. A wyniki posiewu już są? Jak wyjdziesz to możesz jeszcze spróbować gdzieś no przychodni się udać może jakoś Cię wciska jak przyjdziesz z wpisem ze szpitala...

Nic nie wyszlo z moczu i posiewu wiec stan zapalny wynika z czegos innego. Ampicyline biore, zobaczymy. Te badania zleca mi lekarze tylko Ci ktorzy przyjmuja w szpitalu juz dzwonilam po innych przychodniach. Tutaj terminów brak. Wypis nic nie pomoze
 
Do góry