reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Oczekująca witamy [emoji3] i...testuj dziewczyno jutro z rana [emoji6] jeżeli poprzednim razem test trzy dni przed miałaś pozytywny to jutro też powinno coś mooooze pokazać zwłaszcza po czulszym teście [emoji16]
 
reklama
No ja tez juz wam wklejalam zdjęcia testów z 24 DC i z dziś 25 DC ale popołudnia i była wyraźna kreska. Na zdrowy rozsądek chciałam test powtórzyć w dzień spodziewanej miesiączki czyli w niedziele ale tak siadlam siku i pomyslalam sobie a co mi tam najwyżej wyjdzie bledsza albo wcale bo popoludnie a pije ostatnio hektolitry wody, a tu niespodzianka ;) nie ma co sie stresowac, jak ma wyjść to wyjdzie, jak nie to kolejny:p jeśli nie szkoda kaski na testy to ja jestem za robieniem niż glowkowaniem czy się udało. Od owulacji do dziś zrobilam 5 testów i dopiero dwa ostatnie pozytywne a mimo to się nie zalamywalam. A propo kosztów to u mnie testy w aptece są po 9 euro ale idąc chęcią planowania zaopatrzylam sie na amazonie w tej samej cenie 5 testów :D
 
Witam, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona i zostanę tu na długie 9 miesiecy:)
Może znaczne od poczatku. Mam juz 4 letniego synka. W maju, po 4 latach zakończyłam branie tabletek antykoncepcyjnych, cykle odrazu książkowe tak samo owulacja. Ostatnia @ zaczela sie 1 lipca, kolejną powinna przyjść 29/07. Postanowiliśmy postarać sie o dzidziusia wiec było intensywnie zwłaszcza w okolicach owulacji która według obserwacji (temp, śluz, bol jajników i pleców) wystąpiła ok 13/14 lipca. Kilka dni później juz testowalam:p wiedziałam ze to za wcześnie ale dawało mi to taki faktyczny klimat starania sie o dziecko, nie zniechecilam sie jak 2 razy zobaczylam wynik negatywny. Wczoraj zrobilam kolejny test, wydawało mi sie ze cos tam widze, rozebralam go na części pierwsze ale niestety niczego sie nie dopatrzylam. Stwierdzilam ze ppczekam jednak dłużej żeby juz tych testów nie marnowac, no ale dzisiaj 24 DC pokusilo mnie odrazu po wejściu do łazienki i o to co zobaczylam po ok 5 minutach. Wstawiamy zdjęcie bo nie wiem czy tylko ja cos tam widze :) Z objawów jakie zaobserwowalam to bol piersi, ale taki rozpychajacy i pieczenie jakby od środka, bol brzucha jak na @, ciągły apetyt i zgaga od popołudnia do wieczora (to ostatnie w pierwszej ciąży nie opuszczało mnie do porodu). Może sobie to wmawiam i pewnie sie rozczaruje jeśli jednak @ przyjdzie ale jestem dobrej myśli i jak nie ten to kolejny cykl będzie udany:) życzę wam wszystkim wymarzonych II kreseczek. Pozdrawiam Natalia
Widac! Gratulacje:)
 
Oczekujaca witaj! Wiec jutro rano byc moze bedziemy ogladac tutaj twoje dwie kreseczki? Zycze ci tego :)

Ja zrobilam test 24 dc, byla blada kreska i to byl juz dzien spodziewanej @, bo cykle 23dniowe. 20 dc test robilam i negatywny. Ale u mnie z racji krotkiego cyklu chyba tak zawsze bedzie, bo kiedy maja te wszystkie "procesy" zajsc tam na dole, skoro cykle krotkie. W dzien @ nawet wychodza mi slabe kreski. 21 dc beta 3,2 i myslalam, ze nic z tego. Czasami sie dziwie jakim cudem ja w ogole zachodze w ciaze :eek:
 
A ja to mam taką refleksję z rana odnośnie drugiej kreseczki. Wydaje mi się że przy dziewczynce wychodzi szybciej.
W pierwszej ciąży w dniu @ miałam bladą kreseczkę. A cykle 33 dni! A teraz bach i tłuściutka kreska. Jak już będę znała płeć to zobaczę czy teoria się potwierdza. [emoji3]
 
reklama
A ja to mam taką refleksję z rana odnośnie drugiej kreseczki. Wydaje mi się że przy dziewczynce wychodzi szybciej.
W pierwszej ciąży w dniu @ miałam bladą kreseczkę. A cykle 33 dni! A teraz bach i tłuściutka kreska. Jak już będę znała płeć to zobaczę czy teoria się potwierdza. [emoji3]
U mnie sie to nie sprawdza :cool2:
 
Do góry