reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

47 kg jaka chudzinka! To ja taka szczupla nie jestem, ale biorac pod uwage, ze mam juz dzieci to nie mam co narzekac :cool2: ale mowiac ze szczuple wiecej to nie mialam na mysli 20-30 kg. Niektore znajome przy kosci przytyly 8 kg :rolleyes: wiec chodzi mi o te roznice kilka kg
Różne kobietki, różne przypadki. Moja kuzynka, też takie chuchro jak ja, przytyła niecałe 10. Położna stwierdziła, że ona się chyba głodzi. :D
 
reklama
Aneta, Asia i pozostałe naszą ciężaróweczki na kiedy macie termin porodu? To jest to co zawsze mnie najbardziej ciekawi [emoji28][emoji6]

Michalina, Justyna i pozostałe które dopiero są po owulacji lub na nią czekają, na kiedy Wam wypada termin gdyby się udało zaskoczyć?

Pytam bo jak by mi się udało (Ale nie zapeszajmy[emoji6]) to ja będę na sam koniec kwietnia i nie wiem z kim będę na podobnym etapie ciąży [emoji6][emoji4]

Natuś mi zależy jaki cykl, ale jeśli zaskoczyło coś to wypadałby mi na 11-14 kwiecień coś takiego ;) bo w końcu nie wiem jak sie liczy dzień owulacji bo ja liczyłam 14 dzień od pierszego dnia om a mój kalendarzyk liczy od tylu od kiedy powinnam dostać okres do tyłu 14 dni :/
 
Natalia mi na innym wątku też bliźniaki wróżą. ;-) ;)

delicious co do tycia to szczupłe mogą przytyć więcej, ale niekoniecznie tak będzie. Ja pierwszą ciążę zaczynałam ze 49kg i przytyłam 13kg. A teraz staruję z 47kg...Także przytyję 15kg. :rofl:

O Boże jakie chudziny z Was ja to wiecej waże normalnie , niż Wy w 9 miesiącu ciąży :p aż boje sie myśleć ile ja przytyje w ciąży :o chyba muszę zacząć się odchudzać :wściekła/y:
 
Natuś mi zależy jaki cykl, ale jeśli zaskoczyło coś to wypadałby mi na 11-14 kwiecień coś takiego ;) bo w końcu nie wiem jak sie liczy dzień owulacji bo ja liczyłam 14 dzień od pierszego dnia om a mój kalendarzyk liczy od tylu od kiedy powinnam dostać okres do tyłu 14 dni :/
Kalendarz dobrze liczy [emoji4] pierwsza faza cyklu to ta która jest ruchoma a druga czyli już po owulacji to ta która teoretycznie ma właśnie 14 dni [emoji4] teoretycznie bo u niektórych kobiet np mija 15 dni po owu [emoji6][emoji4]
 
reklama
Mam przeczucie, że jak jest tak dużo drugich kreseczek i pięknych bet to dobrze wróży, oby wszystkim się udało :)

Jestem nowa i nie znam Was :) Długo się staracie o maleństwo? :)
Ja w pierwsza ciążę zaszłam po 1.5 roku w pierwszym cyklu stymulowamym clo.

Teraz będzie drugi cykl starań i pierwszy stymulowany clo [emoji4]
 
Do góry