reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Kalendarz dobrze liczy [emoji4] pierwsza faza cyklu to ta która jest ruchoma a druga czyli już po owulacji to ta która teoretycznie ma właśnie 14 dni [emoji4] teoretycznie bo u niektórych kobiet np mija 15 dni po owu [emoji6][emoji4]
Tylko ja jestem wybrykiem natury, bo majac cykle 23 dniowe to mam owu sama nie wiem kiedy, 23-14 wychodzi 9 dc :eek: ale ja mam chyba pozniej w 11 albo 12 owu
 
reklama
Mam przeczucie, że jak jest tak dużo drugich kreseczek i pięknych bet to dobrze wróży, oby wszystkim się udało :)

Jestem nowa i nie znam Was :) Długo się staracie o maleństwo? :)

Ja w tamtym roku próbowałam i nie mialam okresu ponad 50 dni ale nic nie wyszło, zwykle opóźnienie , później odpuscilismy i w tym roku od marca / kwietnia ale to tak z lekkim podejściem i po 1 przytulanku na owulacje dlatego nic nie wyszło a tak na maxa to od teraz ;) jestem po owulacji ;)
 
Kalendarz dobrze liczy [emoji4] pierwsza faza cyklu to ta która jest ruchoma a druga czyli już po owulacji to ta która teoretycznie ma właśnie 14 dni [emoji4] teoretycznie bo u niektórych kobiet np mija 15 dni po owu [emoji6][emoji4]

No to ja już nie wiem, bo skoro tak to mialam w niedzielę owu a Przytulanki były przed owu , bo licząc od przodu 14 dzień to przed, po i w trakcie były Przytulanki - no ale dopiero zaczęłam z tym liczeniem, wiec nie ogarniam :/
 
No to ja już nie wiem, bo skoro tak to mialam w niedzielę owu a Przytulanki były przed owu , bo licząc od przodu 14 dzień to przed, po i w trakcie były Przytulanki - no ale dopiero zaczęłam z tym liczeniem, wiec nie ogarniam :/
A ktory masz dzien cyklu dzisiaj i od ktorego zaczeliscie przytulanki? I jakiej dlugosci cykle masz mniej wiecej? Ostatni ile mial dni?
 
Dżasta nie odchudzaj się! Ja mam tylko 163 cm wzrostu... Poza tym przy moim Maluchu codziennie zaliczam bieg na 5 km. :D
 
No to ja już nie wiem, bo skoro tak to mialam w niedzielę owu a Przytulanki były przed owu , bo licząc od przodu 14 dzień to przed, po i w trakcie były Przytulanki - no ale dopiero zaczęłam z tym liczeniem, wiec nie ogarniam :/
Spokojnie jak się dobrze staraliscie to sex w dniu owu nie jest potrzebny [emoji4] nie startuj się na zapas, odpowiedź na pytanie Anety i zaraz będziesz miała wszystko wyliczone [emoji4]
 
Ja w pierwsza ciążę zaszłam z wagą 52 teraz mam 56 [emoji19] w ciąży przytylam nie wiele bo miałam cukrzycę ciążowa
 
reklama
Joanna!! Gratulacje ! Ale ja też tak czułam, że jesteś w ciąży [emoji16][emoji16]
Ja może już jutro zrobię test bo nie przeżyję chyba dłużej w niepewności [emoji12]
Jeżeli jestem w ciąży to poród na około 10 kwietnia [emoji5]
 
Do góry