reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Aneta, Asia i pozostałe naszą ciężaróweczki na kiedy macie termin porodu? To jest to co zawsze mnie najbardziej ciekawi [emoji28][emoji6]

Michalina, Justyna i pozostałe które dopiero są po owulacji lub na nią czekają, na kiedy Wam wypada termin gdyby się udało zaskoczyć?

Pytam bo jak by mi się udało (Ale nie zapeszajmy[emoji6]) to ja będę na sam koniec kwietnia i nie wiem z kim będę na podobnym etapie ciąży [emoji6][emoji4]
 
reklama
Aneta, Asia i pozostałe naszą ciężaróweczki na kiedy macie termin porodu? To jest to co zawsze mnie najbardziej ciekawi [emoji28][emoji6]

Michalina, Justyna i pozostałe które dopiero są po owulacji lub na nią czekają, na kiedy Wam wypada termin gdyby się udało zaskoczyć?

Pytam bo jak by mi się udało (Ale nie zapeszajmy[emoji6]) to ja będę na sam koniec kwietnia i nie wiem z kim będę na podobnym etapie ciąży [emoji6][emoji4]
Mi przy moich cyklach by wychodził też sam koniec cyklu, albo początek maja.

Edit: *koniec kwietnia, oczywiście [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Aneta, Asia i pozostałe naszą ciężaróweczki na kiedy macie termin porodu? To jest to co zawsze mnie najbardziej ciekawi [emoji28][emoji6]

Michalina, Justyna i pozostałe które dopiero są po owulacji lub na nią czekają, na kiedy Wam wypada termin gdyby się udało zaskoczyć?

Pytam bo jak by mi się udało (Ale nie zapeszajmy[emoji6]) to ja będę na sam koniec kwietnia i nie wiem z kim będę na podobnym etapie ciąży [emoji6][emoji4]
Natalko mi dopiero owu sie zbliza, jesli by sie udalo to będę miala termin pewnie kolo 20 kwietnia. Choc będzie rozwiązanie przez cc. Za pierwszym razem bylam umówiona tydzień przed terminem, teraz bede walczyć, zeby sie akcja sama zaczęła i wtedy dopiero na stol :D po co dziecku ktore nie jest gotowe robic taki szok.

Joanna, delicious- gratulacje, zycze nudnej ciazy
 
Aneta, Asia i pozostałe naszą ciężaróweczki na kiedy macie termin porodu? To jest to co zawsze mnie najbardziej ciekawi [emoji28][emoji6]

Michalina, Justyna i pozostałe które dopiero są po owulacji lub na nią czekają, na kiedy Wam wypada termin gdyby się udało zaskoczyć?

Pytam bo jak by mi się udało (Ale nie zapeszajmy[emoji6]) to ja będę na sam koniec kwietnia i nie wiem z kim będę na podobnym etapie ciąży [emoji6][emoji4]

Jakby u mnie się udało to tez się załapie na koniec kwietnia a dokładnie 29-30 :) jutro mija termin @ od wczoraj rano mam bóle menstruacyjne, szyjka jest nisko i miękka [emoji30]
 
Aneta, Asia i pozostałe naszą ciężaróweczki na kiedy macie termin porodu? To jest to co zawsze mnie najbardziej ciekawi [emoji28][emoji6]

Michalina, Justyna i pozostałe które dopiero są po owulacji lub na nią czekają, na kiedy Wam wypada termin gdyby się udało zaskoczyć?

Pytam bo jak by mi się udało (Ale nie zapeszajmy[emoji6]) to ja będę na sam koniec kwietnia i nie wiem z kim będę na podobnym etapie ciąży [emoji6][emoji4]
Wychodzi mi termin na 1 kwietnia 2019 liczac krotkie cykle, chcialabym w kwietniu rodzic, nie chce w marcu :rofl2:. Jednak to kolejna ciaza, wiec moze byc szybciej. Choc nie ma reguly.
Ps. Jak wszystko dobrze pojdzie oczywiscie :happy:
 
reklama
Wychodzi mi termin na 1 kwietnia 2019 liczac krotkie cykle, chcialabym w kwietniu rodzic, nie chce w marcu :rofl2:. Jednak to kolejna ciaza, wiec moze byc szybciej. Choc nie ma reguly.
Ps. Jak wszystko dobrze pojdzie oczywiscie :happy:

Ja pierwsze dziecko urodziłam dokładnie w terminie 9h w bólach, 2-gie tydzień po terminie 16h. Oba porody siłami natury waga dziewczyn 4020kg i 3970kg
W obu ciążach przytyłam po 17kg które pueknie zeszły po 3 miesiącach
 
Do góry