reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Hej, byłam 14 lipca u gina i powiedział mi, że jest tuż po owulacji.
20 lipca podkusilo mnie o zrobienie bety. 10.6...trochę się podłamałam..
Dziś byłam jeszcze raz i beta wynosiła 81.7 :)
Panie w laboratorium mówiły, że to bardzo wczesna ciąża :)
Mam nadzieję, że będzie okej i zostanę z Wami aż do kwietnia :)

Hej :)
No to pięknie , czyli tak naprawdę po ok 1tyg od skończonej owulacji już wyszła taka beta ? :D
No to Gratulację, mamy kolejną kwietnióweczkę ;)
 
To mój drugi cykl starań po odstawieniu tabletek . W tym miesiącu nawet zbytnio nie liczyłam na dwie kreski na teście , ze względu na to , że ciężko było mi określić kiedy mam dni plodne
 
reklama
To mój drugi cykl starań po odstawieniu tabletek . W tym miesiącu nawet zbytnio nie liczyłam na dwie kreski na teście , ze względu na to , że ciężko było mi określić kiedy mam dni plodne

No i tak najlepiej jest bez stresu , nie wiedziałaś a zaszłaś i obeszło się bez specjalnych starań ;)
 
Do góry