reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dzięki za słowa wsparcia. Gorączka trochę odpuściła, a za chwilę jedziemy do lekarza.

P.S. jutro termin @ i póki co cisza. [emoji3] A nawet pewna zmiana zaszła bo mam śluz jak na płodne dni...

No to oby już długo nie przyszła [emoji6]

Hej ! Miło Was poznać . Ja om miałam 26.06. Moje cykle trwały dotychczas 32 dni , więc powinnam dostać @ 28.07. Jednak w piątek 21.06 wykonałam test i wyszły mi dwie kreski . Byłam w szoku tydzień przed okresem pozytyw ?! W sobotę 22.06 wybrałam się na beta hcg , które wyniosło 61.7. Dzisiaj idę na powtórke , trzymajcie kciuki , żeby beta wzrosła ! A wszystkim Wam życzę owocnego testowego tygodnia !

Oo! Super! Witamy [emoji8] i oczywiście trzymamy kciuki [emoji1]

Ja, robiłam betę-hcg. Ostatni mój wynik to 243. Teraz czekam na wizytę u lekarza, ale to dopiero za dwa tygodnie :/

Ale już przynajmniej wiesz, że jest ciąża [emoji12] na pewno wszystko będzie tak jak powinno być [emoji8]

Dzień dobry dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie? Ja za godzin jade do gin.

Asia ja dla mnie to jesteś kolejna szczesliwa ciężarna [emoji4]

Aneta przyszła już może ta @? Nie już przyjdzie! Bo musimy być razem [emoji6]

A my wczoraj wybraliśmy i kupiliśmy projekt domu [emoji7] teraz już będzie z górki [emoji23] prawda Michalina ? Pociesz mnie że tak [emoji16]

Może z górki nie będzie, bo z budową domu jest wiele zamieszania, ale już niedługo będziecie mieć swój wymarzony kąt [emoji537]
Daj znać co u ginekologa [emoji6]

Hurra! Nauczyłam się robić multicytat [emoji1][emoji1]

Ale mnie kusi żeby zrobić betę [emoji75]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki za słowa wsparcia. Gorączka trochę odpuściła, a za chwilę jedziemy do lekarza.

P.S. jutro termin @ i póki co cisza. [emoji3] A nawet pewna zmiana zaszła bo mam śluz jak na płodne dni...

Hej ! Miło Was poznać . Ja om miałam 26.06. Moje cykle trwały dotychczas 32 dni , więc powinnam dostać @ 28.07. Jednak w piątek 21.06 wykonałam test i wyszły mi dwie kreski . Byłam w szoku tydzień przed okresem pozytyw ?! W sobotę 22.06 wybrałam się na beta hcg , które wyniosło 61.7. Dzisiaj idę na powtórke , trzymajcie kciuki , żeby beta wzrosła ! A wszystkim Wam życzę owocnego testowego tygodnia !

Ja, robiłam betę-hcg. Ostatni mój wynik to 243. Teraz czekam na wizytę u lekarza, ale to dopiero za dwa tygodnie :/

Zobacz załącznik 880514 Zobacz załącznik 880515
Też widzicie? Rano poleciałam po test coś mnie podkusiło. Z pełnym pęchrzem :D

Asiu czyli jest nadzieją :) Trzymamy kciuki za 2 kreski jak bd jutro testować :)

Witamy elfoo1 i gratulujemy ciąży i oczywiście życzymy wzrostu :tak:

Kapturek1 Tobie już z górki, bo fasolka się kształci w Tobie także również Gratulacje :-) :)

Nasza kochana delicious ! Mówiłam, ze jest nadzieją na brak.@ a Ty się uparlas , ze przyjdzie i tak . A teraz musisz powtórzyć bete i na pewno cos tam pokaże i pewnie dlatego miałaś wcześniej te 3,2 i.znaczyło bardzo, bardzo wczesną ciążę :biggrin2::tak:
 
Dzień dobry dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie? Ja za godzin jade do gin.

Asia ja dla mnie to jesteś kolejna szczesliwa ciężarna [emoji4]

Aneta przyszła już może ta @? Nie już przyjdzie! Bo musimy być razem [emoji6]

A my wczoraj wybraliśmy i kupiliśmy projekt domu [emoji7] teraz już będzie z górki [emoji23] prawda Michalina ? Pociesz mnie że tak [emoji16]
No gratulacje!!! Wybór projektu to już połowa sukcesu... Teraz czas Wam tak będzie leciał, że nie zorientujecie się nawet kiedy się wprowadzicie [emoji4]
 
Ja już po lekarzu... I tak jak myślałam tak i lekarz to potwierdził w moich jajnikach nic się nie dzieje bez tabletek i zastrzyku nie będę mieć owulacji ...więc dziewczyny teraz dopiero mam szansę na zajście trzymajcie kciuki za ten mój cykl może się uda [emoji4]

Trzymamy bardzo, bardzo mocno kciuki , zeby dzieki tabletkom i zastrzykom była ciąża i żebyś była na kwietniówkach kochana :tak:;)
 
reklama
Do góry