reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Mam coś dla Was :)

Beta hCG - normy

Mniej niż 5 mIU/ml.

Beta hCG - normy w ciąży (w zależności od wieku ciążowego liczonego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki)

  • 3. tydzień - 5 - 50 mIU/ml
  • 4. tydzień - 5 - 426 mIU/ml
  • 5. tydzień - 18 - 7,340 mIU/ml
  • 6. tydzień - 1,080 - 56,500 mIU/ml
  • 7. - 8. tydzień - 7, 650 - 229,000 mIU/ml
  • 9. - 12. tydzień - 25,700 - 288,000 mIU/ml
  • 13. - 16. tydzień - 13,300 - 254,000 mIU/ml
  • 17. - 24. tydzień - 4,060 - 165,400 mIU/ml
  • 25. - 40. tydzień - 3,640 - 117,000 mIU/ml
 
reklama
Natalia91 ja myślę, że wam się uda w tym cyklu :cool2:. Właśnie czytałam na jakiejś stronie, że przed owu przytulanki co 2-3 dni, a jak się zaczną dni płodne to codziennie. Najszybsze i najlepsze plemniki się dostają i tak :tak:. Także kochana działajcie tam ostro :rofl2:

Dżasta już kiedyś widziałam te normy. Tylko czy to są tygodnie ukończone, ciekawe.

Joanna24 trzymam kciuki za dwie kreski rano! Nie mogę się doczekać :rofl2:

Rajo007 może jest coś na rzeczy, niektóre kobiety przeczuwały, że są w ciąży wiele dni przed @
 
Natalia nie trać tego entuzjazmu! Pozytywne myślenie! [emoji3]

Dżasta dzięki! Bardzo miłe słowa oby przyniosły mi szczęście!

Rajo jak przeczucie jest to będzie dobrze. My kobiety mamy ten szósty zmysł. [emoji16]

delicious bardzo dziękuję za kciuki! Przy takim wsparciu nie może być inaczej niż dwie kreski jutro!
 
Dziewczyny, czytam Was caly dzień, ale nie miałam czasu odpisywać. Dzisiaj wstawiali nam drzwi. Momentalnie zrobiło się tak "domowo", że aż się wzruszyłam.
Ja jeszcze mam okres, ale już jest co raz bardziej skąpy. Podejrzewam, że jutro, max w środę się skończy.
Wczoraj Narzeczony się przede mną otworzył i powiedział, że dobrze, że ten drugi okres po poronieniu dostałam, bo on się trochę o mnie bał, że mi się tam jeszcze wszystko nie pogoiło po zabiegu i by znowu jakiś problem powstał. I że teraz się już będziemy solidnie codziennie starać. Kochany...[emoji173]

Gratuluję @delicious dwóch kreseczek, nowym koleżankom również. Same super wieści z dzisiaj! [emoji123]
 
Dziewczyny, czytam Was caly dzień, ale nie miałam czasu odpisywać. Dzisiaj wstawiali nam drzwi. Momentalnie zrobiło się tak "domowo", że aż się wzruszyłam.
Ja jeszcze mam okres, ale już jest co raz bardziej skąpy. Podejrzewam, że jutro, max w środę się skończy.
Wczoraj Narzeczony się przede mną otworzył i powiedział, że dobrze, że ten drugi okres po poronieniu dostałam, bo on się trochę o mnie bał, że mi się tam jeszcze wszystko nie pogoiło po zabiegu i by znowu jakiś problem powstał. I że teraz się już będziemy solidnie codziennie starać. Kochany...[emoji173]

Gratuluję @delicious dwóch kreseczek, nowym koleżankom również. Same super wieści z dzisiaj! [emoji123]
 
Dziewczyny, czytam Was caly dzień, ale nie miałam czasu odpisywać. Dzisiaj wstawiali nam drzwi. Momentalnie zrobiło się tak "domowo", że aż się wzruszyłam.
Ja jeszcze mam okres, ale już jest co raz bardziej skąpy. Podejrzewam, że jutro, max w środę się skończy.
Wczoraj Narzeczony się przede mną otworzył i powiedział, że dobrze, że ten drugi okres po poronieniu dostałam, bo on się trochę o mnie bał, że mi się tam jeszcze wszystko nie pogoiło po zabiegu i by znowu jakiś problem powstał. I że teraz się już będziemy solidnie codziennie starać. Kochany...[emoji173]

Gratuluję @delicious dwóch kreseczek, nowym koleżankom również. Same super wieści z dzisiaj! [emoji123]


O wspaniały narzeczony , że tak myśli o Twoim zdrowiu i samopoczuciu :D <3
No może i ma rację, że lepiej odczekać dłuższą chwilę i wtedy zacząć starania - wtedy już będzie wszystko na dobrej drodze i przede wszystkim bezpieczniej :tak:
 
Dziewczyny, czytam Was caly dzień, ale nie miałam czasu odpisywać. Dzisiaj wstawiali nam drzwi. Momentalnie zrobiło się tak "domowo", że aż się wzruszyłam.
Ja jeszcze mam okres, ale już jest co raz bardziej skąpy. Podejrzewam, że jutro, max w środę się skończy.
Wczoraj Narzeczony się przede mną otworzył i powiedział, że dobrze, że ten drugi okres po poronieniu dostałam, bo on się trochę o mnie bał, że mi się tam jeszcze wszystko nie pogoiło po zabiegu i by znowu jakiś problem powstał. I że teraz się już będziemy solidnie codziennie starać. Kochany...[emoji173]

Gratuluję @delicious dwóch kreseczek, nowym koleżankom również. Same super wieści z dzisiaj! [emoji123]
Dokładnie takie same mysli mialam ja, gdy dostałam drugi okres!!! Ze gdybyn za szybko znowu zaszła to miałabym zawał... ze sie nie zdazylam zregenerować
 
reklama
Wynik pojawił się jak tylko położyłam test. Dosłownie po sekundzie. ;) :) :D
 

Załączniki

  • IMAG0525.jpg
    IMAG0525.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 120
Do góry