reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

U mnie delikatne wybrzuszenie pojawiło się jakos w 9 tc, teraz w 12 mam brzuch jak w połowie pierwszej ciazy strasznie szybko ale co zrobisz [emoji846] czy wy tez w kolejnych ciążach macie szybciej widoczny?
Witam sie w poniedziałków ranek:l
U mnie brzuch pojawił sie szybciej, teraz w trakcie 14 tygodnia robi sie coraz twardszy choć jeszcze tluszczyk gra za protagonistę:p ale ukryć się juz nie da, choć chodze w luźnych bluzkach zawsze, to wystarczy ze wiatr zawieje w moja stronę i juz wszystko jak na tacy:D
Ja mam wizytę ze 3,5 godziny :) juz chodze troszkę poddenerwowana ale narazie to chyba bardziej takie przejęcie i podekscytowanie niż typowe nerwy.
 
reklama
Ja wczorajszy mecz przespałam o_O Mąż się obok emocjonował ;). Ale super wynik!

@kb.karola90 jak miałaś już IgG na plusie w poprzedniej ciąży, to faktycznie najpewniej jakaś pomyłka, albo nadkażenie, ale już nie groźne :).

@kasiula222 witaj :)!

@Papui zaciskam kciuki! Też dzisiaj mam wizytę. Niestety dopiero wieczorem :(. Już cała chodzę z nerwów. Tak naprawdę dzisiaj to dla mnie mega ważny dzień, bo albo będzie wielka radość pierwszy raz, albo...Ale nie chce się nakręcać niegatywnie, bo nie ma sensu. Co ma być będzie.
Dobrze, że do pracy zaraz ruszam, to zajmę czymś głowę.
Oby tak właśnie było. Już rana dzisiaj Dzwoniłam do labo czy może są wyniki ale niestety nie ma :/ niby się człowiek nie denerwuje wiesz jak to jest ...
I musi być dobrze!!! Zobaczysz dzisiaj piękny obrazek na usg :)
Cześć @kasiula222 ;)

Dorwalo mnie przeziębienie, najbardziej dokucza bol gardła. Musze sie w tone czosnku zaopatrzyc.
Polecam też soki z malin ale wiadomo najlepiej takie babcine...wypić taki na gorąco z cytrynką i pod.kol
Dzień dobry dziewczyny [emoji4]

Witam nowa mamusie i zapraszamy [emoji4]

Ja też dzisiaj wizytuje o 13.40 [emoji3]

A za tydzień prenatalne.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji1]
Trzymam kciuki za wizytę :)
 
reklama
Do góry