reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Witam mamuśki :) Ja dzisiaj co się nastresowałam znowu to moje. Jechałam dzisiaj do rodziców do Częstochowy, z Wrocławia, jaka była moja panika jak na stacji zobaczyłam brązowe plamki. Oczywiście w Cz-wie od razu IP. Jak zwykle wszystko Ok, co mnie ona nastresuje to ja nie mam pytań po prostu. A mówię ona bo pan doktor powiedział ze widzi dziewczynkę

Jesteś z Wrocławia?? :)
 
reklama
super, może się na porodówce spotkamy!:D
:p wiesz już, gdzie chcesz rodzić??
Jeśli zdecyduje się zostać po porodzie u rodziców to w Częstochowie, ale jeśli złapie mnie we Wrocławiu to prawdopodobnie Trzebnica albo Oleśnica. Tam pracował mój ginekolog prowadzący i podobno w Trzebnicy jest bardzo dobry poziom, a kto Cię prowadzi ?
 
Jeśli zdecyduje się zostać po porodzie u rodziców to w Częstochowie, ale jeśli złapie mnie we Wrocławiu to prawdopodobnie Trzebnica albo Oleśnica. Tam pracował mój ginekolog prowadzący i podobno w Trzebnicy jest bardzo dobry poziom, a kto Cię prowadzi ?

aa okej :) mnie młodziutki lekarz przyjmujący na brucknera, Mateusz Skiba, ale polecam z całego serca. byłam na pierwszej wizycie u Papieża zachęcona dobrymi opiniami, a to była chyba najgorsza wizyta ever. moja koleżanka była u niego w medicoverze i również słabo oceniła wizytę.
 
I z tym sikaniem to nie koniec bo jak dzidziek urośnie to dopiero nas pogoni ;)
U mnie z libido super tylko mąż się ociaga. Coś tam się wykrecal żeby poczekać do usg ale on się chyba boi że to zaszkodzi bo z synem miałam problemy... jeszcze się przy mężu zapytam o to ginka i myślę że jak usłyszy od niego ze nie ma przeciwwskazań to będzie normalnie.
U mnie tez ok z libido...nawet miewam jakies erotyczne sny hahaha ale mój robi to samo, od początku ciąży jakos tak unika, a jak juz do czegoś dojdzie to jest nadzwyczaj "delikatny", mysle ze boi sie zrobi krzywdę maleństwu. Ostatnio przeprowadzilam z nim rozmowe, pokazalam na necie budowe ciala kobiety w ciazy i gdzie sięga członek poczas kochania....powiedzialam: no sory memory kochanie ale tak dlugiego nie masz żeby gdziekolwiek tutaj sie dostał i od tego czasu jest lepiej :) hahaha
 
U mnie dalej samopoczucie do kitu. Jeden dzien jest w miare jak wczoraj, dzisiaj rano wymioty, popoludnie w miare spokoj no i jak zwykle na wieczór zaś mnie dopada. Często raczej klęcze nad kibelkiem z okropnymi odruchami wymiotnymi, zadko kiedy cos zwroce, raczej w malych ilościach, strasznie mnie naciąga, czesto przy tym popuszczam mocz. Czy wy tez tak macie?
 
aa okej :) mnie młodziutki lekarz przyjmujący na brucknera, Mateusz Skiba, ale polecam z całego serca. byłam na pierwszej wizycie u Papieża zachęcona dobrymi opiniami, a to była chyba najgorsza wizyta ever. moja koleżanka była u niego w medicoverze i również słabo oceniła wizytę.
A to nie znam ani jednego ani drugiego :) ja chodzę do Dariusza Curyło w ginemedice, polecam z całego serca. Jak ojciec. Bardzo opiekuńczy, o wszystkim myśli za Ciebie. Dla mnie mistrz
 
U mnie dalej samopoczucie do kitu. Jeden dzien jest w miare jak wczoraj, dzisiaj rano wymioty, popoludnie w miare spokoj no i jak zwykle na wieczór zaś mnie dopada. Często raczej klęcze nad kibelkiem z okropnymi odruchami wymiotnymi, zadko kiedy cos zwroce, raczej w malych ilościach, strasznie mnie naciąga, czesto przy tym popuszczam mocz. Czy wy tez tak macie?
Jak bym czytała o sobie!!! Identycznie wszystko!
 
reklama
Do góry