reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Taki bardzo wystajacy jak buła? Nie mialam tego nigdy, albo nie widzialam :x
Ja tez to mam i tez sie wystraszylam ze to jakas przepuklina bo przed ciąża jak sie tak pochylalam do tylu to te boczne mięśnie szły na bok i tyle a teraz wzdluz jest tak jakby buła ale nie boli, może to wnętrzności idą w gore jakoś jak macica rośnie, nie wiem nie znam sie:p
 
Taki bardzo wystajacy jak buła? Nie mialam tego nigdy, albo nie widzialam :x
Ja go zobaczyłam w pierwszej ciąży więc może jak się ciało kobiety zmienia to staje się bardziej widoczny. Ale tak jest duży wystający i na środku brzucha. Myślę że nie ma się Co martwić. Nawet nie wiem jak to wyglądało później bo poprostu o tym miesniu zapomniałam.
 
Witam mamuśki :) Ja dzisiaj co się nastresowałam znowu to moje. Jechałam dzisiaj do rodziców do Częstochowy, z Wrocławia, jaka była moja panika jak na stacji zobaczyłam brązowe plamki. Oczywiście w Cz-wie od razu IP. Jak zwykle wszystko Ok, co mnie ona nastresuje to ja nie mam pytań po prostu. A mówię ona bo pan doktor powiedział ze widzi dziewczynkę
 
Witam mamuśki :) Ja dzisiaj co się nastresowałam znowu to moje. Jechałam dzisiaj do rodziców do Częstochowy, z Wrocławia, jaka była moja panika jak na stacji zobaczyłam brązowe plamki. Oczywiście w Cz-wie od razu IP. Jak zwykle wszystko Ok, co mnie ona nastresuje to ja nie mam pytań po prostu. A mówię ona bo pan doktor powiedział ze widzi dziewczynkę
Najważniejsze że wszystko Oki. A ty się matka przyzwyczaja do tego stresu... będzie już tylko gorzej...
 
Witam mamuśki :) Ja dzisiaj co się nastresowałam znowu to moje. Jechałam dzisiaj do rodziców do Częstochowy, z Wrocławia, jaka była moja panika jak na stacji zobaczyłam brązowe plamki. Oczywiście w Cz-wie od razu IP. Jak zwykle wszystko Ok, co mnie ona nastresuje to ja nie mam pytań po prostu. A mówię ona bo pan doktor powiedział ze widzi dziewczynkę
Dobrze ze wszystko w porządku:)
 
Witam mamuśki :) Ja dzisiaj co się nastresowałam znowu to moje. Jechałam dzisiaj do rodziców do Częstochowy, z Wrocławia, jaka była moja panika jak na stacji zobaczyłam brązowe plamki. Oczywiście w Cz-wie od razu IP. Jak zwykle wszystko Ok, co mnie ona nastresuje to ja nie mam pytań po prostu. A mówię ona bo pan doktor powiedział ze widzi dziewczynkę
Ech no czasem tak te dzieciaki postrasza. Ale najważniejsze że ok. Dobrze że od razu sprawdziliscie. Można kontynuować weekend bez stresu ;)
 
Cześć kobitki, miłego weekendu :) piszecie o bólach krzyża i kości ogonowej, a boli któraś z Was spojenie i pachwiny? Pamiętam ten ból w pierwszej ciąży ale pojawił się dopiero pod koniec ciąży a teraz już na tym etapie jak trochę pochodzę i później się położę to nie mogę z bólu przekręcić się na drugi bok :(
Tak wcześnie boli to co będzie później... pamiętam podobny ból, ale sporo później jak już miałam duży brzuch. Albo jak dziecko czułam tak mega nisko, niemal w pochwie. Zawsze się bałam, bo ja miałam dwie ciąże zagrożone.

To mnie dzisiaj nad ranem kuło podbrzusze nie jakoś nisko bo nad blizna po cc i prawko to chwilkę ale się przestraszyłam . Miała któras tak?

U mnie bóle pleców są przez tylozgieta macice
Nie miałam. Ty miałaś rok temu cc, może blizna i okolice wtedy dokuczają bardziej, skoro nie minęło dużo czasu.
Również mam macicę w tyłozgięciu, ale nie bolą mnie plecy. Jeszcze. Bo w drugiej ciąży bolały na jakimś etapie, chyba około 17 tygodnia.
 
reklama
W porządku, a pan doktor nawet nie trochę wyśmiał ze takie brązowe plamienie to nie plamienie. Ze dopiero żywa krew jest niebezpieczna
Dobrze, że wszystko ok. Uff...

Widać już u was brzuszki? U mnie nie i myślę kiedy wystrzeli do przodu. Ja dostrzegam małe zaokrąglenie, ale znajomi nigdy by się nie zorientowali. Zresztą jeszcze nie chwaliłam się koleżankom ;).
 
Do góry