reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Tez sobie dzisiaj słuchałam, ale zeszło mi ze znalezieniem :) kolega mi mówił żeby się w ogóle nie sugerować tym wyświetlaczem.
Ja też się skusiłam i kupiłam. Nie mialam żadnego problemu ze znalezieniem, mam taki bez wyswietlacza, fajny bajer, mega relaks przed snem, gdy słuchasz serducha maluszka
 
reklama
Cześć kobitki, miłego weekendu :) piszecie o bólach krzyża i kości ogonowej, a boli któraś z Was spojenie i pachwiny? Pamiętam ten ból w pierwszej ciąży ale pojawił się dopiero pod koniec ciąży a teraz już na tym etapie jak trochę pochodzę i później się położę to nie mogę z bólu przekręcić się na drugi bok :(
 
wiem co to badani prenatalne [emoji28] i miałam je mieć zrobione na ostatniej wizycie ale z tego względu, że moja prowadząca była na chorobowym to trafiłam na jakiegoś starego gienka który miał zaznaczone że ma przeprowadzić szczegółowe badania a nie sprawdził nawet przezierności karkowej czy kości nosowej, on ogólnie jest strasznie dziwny. Kolejną wizytę mam za miesiąc a to będzie już 16 tydzień i teraz się zastanawiam czy nie iść do kogoś innego prywatnie sprawdzić jak tam skrzat się rozwija
Ja na Twoim miejscu próbowałabym zapisać się gdzieś dodatkowo na usg prenatalne tak dla świętego spokoju ;)
 
To mnie dzisiaj nad ranem kuło podbrzusze nie jakoś nisko bo nad blizna po cc i prawko to chwilkę ale się przestraszyłam . Miała któras tak?

U mnie bóle pleców są przez tylozgieta macice
 
wiem co to badani prenatalne [emoji28] i miałam je mieć zrobione na ostatniej wizycie ale z tego względu, że moja prowadząca była na chorobowym to trafiłam na jakiegoś starego gienka który miał zaznaczone że ma przeprowadzić szczegółowe badania a nie sprawdził nawet przezierności karkowej czy kości nosowej, on ogólnie jest strasznie dziwny. Kolejną wizytę mam za miesiąc a to będzie już 16 tydzień i teraz się zastanawiam czy nie iść do kogoś innego prywatnie sprawdzić jak tam skrzat się rozwija
Ja na twoim miejscu bym się wybrała na genetyczne z prawdziwego zdarzenia. Będziesz spokojniejsza.
 
Mnie kręgosłup boli już pół życia [emoji19] teraz doszły do tego bóle całej obręczy miednicy, ale wiem ze to od siedzenia. Przed ciaza starałam się przynajmniej trzy razy w tyg pójść na jakiś fitness, dlatego tez wymyśliłam teraz ten basen, a po wizycie jak będzie wszystko ok to chyba się na pilates zapisze.
 
Wczoraj zauwazylam, ze jak odchyle sie do tylu to od mostka az po pepek na brzucju wyskakuje taki jakby dlugi wystajacy guz, jakby miesien taki wzdluz. Jeszcze mi jakiejs przepukliny tfuuu brakowalo :/
 
reklama
Do góry