reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Nie wierzę, że to muszę napisać. Ciąża się nie rozwinęła nawet o milimetr, serce przestało bić.
Na razie czuje tylko takie wkur****nie, że mam ochotę wszystkim rzucać. I wcale nie chce żeby przyszedł smutek, chce to przetrwać jak najszybciej. Pół roku, dwie stracone ciąże, masa poświęceń i nerwów. I wszystko w piz...
Daje sobie spokój z forum, chce się skupić na sobie tylko i wyłącznie teraz. Muszę odpocząć, spuścić z siebie to ciśnienie. Daje sobie spokój ze staraniami na pół roku na pewno, może dłużej. Zobaczymy jak się poukłada.
Trzymajcie się dziewczyny, życzę Wam przede wszystkim zdrowia i spokoju. Albo inaczej - spokoju, który daje zdrowie. Milo było mi Was wszystkie poznać [emoji173] [emoji173] [emoji173]
Porcelana bardzo mi przykro ;( szok. Jak już postanowisz się znowu starać o dzidziusia to może znajdź najlepszego lekarza i niech Ci pomoże. Teraz są nowe badania. Ja biorę ten acard na uniknięcie problemów. Skoro to druga strata to możesz się spokojnie zbadać. Bądź silna. Ja wierzę że będziesz niedługo otoczona gromadka rozrabiakow. Przesyłam uściski!!
 
reklama
Na szczęście mam się na czym skupić teraz. Nowy dom to mój ratunek teraz. Bez tego bym oszalała chyba. Już teraz też wiem, że chce jak najszybciej wrócić do pracy, która mimo tego, że mnie czasami z równowagi wyprowadza, to ja kocham i za nią tęsknię. Teraz mogę Wam powiedzieć skąd się wziął mój login - jestem managerem rynku eksportowego w jednej z największych fabryk porcelany w Europie.
Dziękuję za wszystkie słowa, ledwo się powstrzymuje od wybuchniecia płaczem, bo naprawdę się do Was przywiazalam i jak zobaczyłam tydzień temu serduszko, to byłam tak pewna, że wszystko będzie dobrze teraz, że poronienie w maju to był tylko przypadek. Ehh, jestem tak zła... Ogólnie wszystkie emocje teraz mną miotaja.
Naprawdę jestem dobrym i wrażliwym człowiekiem, lubię innym pomagać bezinteresownie, bo mnie to po prostu cieszy. Nie mam sobie jako człowiekowi nic do zarzucenia i się zastanawiam za jakie grzechy mnie to znowu spotyka.
Na szczęście mam wsparcie. Mój narzeczony oprócz tego, że jest moim narzeczonym, z którym mam ostatnio często spiny, to jest to moja prawie 2-metrowa i ponad 100-kilowa opoką i wiem, że on mi nie pozwoli się złamać. Moja Mama, która pomimo prawie 30 letniej różnicy wieku jest moja najlepsza przyjaciółka, i która dzisiaj pojechała ze mną na wizytę i czekała na mnie 2,5 godziny w aucie. Moja siostra, której o wszystkim mogę powiedzieć, i która nigdy mnie nie ocenia i zawsze mnie wspiera. Mój tata, do którego mogę z każdym problemem zawsze uderzyć o każdej porze dnia i nocy mimo, że mieszka na drugim końcu świata. I moja szalona ekipa psiapsiół, która po tym co się znowu stało zapewnią mi taki melanż, że dwa dni nie będę wiedziala jak się nazywam.
Wiec się o mnie martwić nie musicie... [emoji6]
Będzie dobrze w końcu, obiecuję Wam to! Pamiętajcie... Ugiąć się nie znaczy dać się złamać [emoji123] To moje motto życiowe.

Jesteś dzielną i wspaniałą kobietą i będziesz tego jestem pewna CUDOWNĄ MAMĄ!
A teraz pozwól emocjom popłynąć , idź z nurtem życia a My tu będziemy czekały na Ciebie i radosną nowinę[emoji8]
Mocno przytulam .
 
Hej usg między 11 a 14 tygodniem robicie na nfz czy prywatnie i czy macie zlecony do tego test papp-y. Bo mi p. DR. Zalecila prywatnie i właśnie nic nie mówiła o teście i kobieta w rejestracji mnie zaskoczyła czy ten test tez
 
no to ekstra!! :p to jest nas 3 z tym samym terminem..
kochana, masz super tatę! czytam czytam a tu nagle wątek o bocianie... na ostatnim weselu w czerwcu był bocian, i aż mi się przypomniało jak na 2 dzień wszyscy cierpieli hahaha :D no na poprawinach każdy miał kwadratową głowę.. ja sobie zażyczyłam taką ozdobę na włosy cyrkonie na druciku, i nie dość że rano ledwo zmartwychwstałam, to jeszcze nie dało rady za cholere tego zdjąć i mąż mi obcinał włosy nożyczkami...:D:D
na szczęście kac nie czeka nas przez najbliższe parę naście miesięcy 8-)

no i oczywiście sto lat dla Solenizantki sobotniej!
Dolaczam się jako 4 z tym terminem. Jutro prenatalne ☺️
 
Hej usg między 11 a 14 tygodniem robicie na nfz czy prywatnie i czy macie zlecony do tego test papp-y. Bo mi p. DR. Zalecila prywatnie i właśnie nic nie mówiła o teście i kobieta w rejestracji mnie zaskoczyła czy ten test tez
Ja płaciłam 400 zł. Chodzę na nfz, lekarz chciał mi dać skierowanie na usg 11-14t, w poprzedniej ciąży takie od niego dostałam. Ale tym razem podziękowałam i powiedziałam mu, że zrobię prywatnie. Pochwalił pomysł, powiedział, że mają tam świetny sprzęt oraz specjalistę. W tej ciąży trochę szaleję, chciałam mieć lepsze badania. Im jestem starsza, tym bardziej świadoma, a to wzmaga strach ;).
 
Hej usg między 11 a 14 tygodniem robicie na nfz czy prywatnie i czy macie zlecony do tego test papp-y. Bo mi p. DR. Zalecila prywatnie i właśnie nic nie mówiła o teście i kobieta w rejestracji mnie zaskoczyła czy ten test tez
Ja robię na hiszpańskie NFZ razem z pappa. Dzisiaj będę dzwonić do szpitala sie pytać czy przypadkiem o mnie nie zapomnieli:p
Również trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:) oby same pozytywne
 
reklama
Do góry