reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Przepiękne zdjęcia i super że wszystko ok [emoji4] ja mam prenatalne za tydzień 24.09

Ktoś pisał że mu zimno.. ja ogólnie jestem "zmarźluch" A w ciąży mam wrażenie że jest mi jeszcze bardziej zimno. Dziś spałam w skarpetkach [emoji23]
Też mam za tydzień :-) :) mi teraz jest zimno, wieczorem tylko pod kołdrą leżę i się trzęsą:p ale podobno w ciąży wyższa temp dlatego. Dodatkowo zaczęły się zimne noce i już zatoki mam... masakra na wieczór mi głowa pęka nic nie pomaga, jak nie wezmę tabletki to przez kilka dni nie przestanie boleć.
 
Tylko mnie ten piersi raczej nie bolą. Czasami jak mam jakiś stanik push-UP założony, albo jak je mocniej scisne.
Postaraj się dobrać jak najmniej uciskowy biustonosz. Lekarz mi mówił że mogą się pojawić wokół skutków kropeczki, tzw gruczoły Montogemerego, może zacząć się laktacja (Jak w Twoim przypadku). Piersi nie powinno się masować, ani uciskać, darować sobie wszelkie pieszczoty biustu bo mogą powodac skurcze. Na koniec kapieli poradzil delikatnie zlanie piersi zimna woda, zamykaja sie kanaliki i nie będzie Ci tak szybko wypływal pokarm, ujedrnisz biust i zapobiegniesz pekaniu naczynek itp. :)
 
Biegi, gratulacje. Wspaniale, ze z Maluszkiem wsyztsko dobrze.


Porcelana - jak najbardziej. Pisalysmy o laktacji po poronieniu w początkowych tygodniach ciazy. Ps. Nie sciskaj ani sutków, ani piersi.
Ze sutkow nie wolno to wiedzialam juz wcześniej, ale calych piersi tez nie wolno? [emoji33] dobrze wiedzieć, dzięki... zwłaszcza.że u mnie już się jakieś niepokojące skurcze pojawiają
 
Postaraj się dobrać jak najmniej uciskowy biustonosz. Lekarz mi mówił że mogą się pojawić wokół skutków kropeczki, tzw gruczoły Montogemerego, może zacząć się laktacja (Jak w Twoim przypadku). Piersi nie powinno się masować, ani uciskać, darować sobie wszelkie pieszczoty biustu bo mogą powodac skurcze. Na koniec kapieli poradzil delikatnie zlanie piersi zimna woda, zamykaja sie kanaliki i nie będzie Ci tak szybko wypływal pokarm, ujedrnisz biust i zapobiegniesz pekaniu naczynek itp. :)
Dzięki za informację! Te chrostki też mam, ale to już przed ciążą miałam takie - chociaż wydaje mi się, że mniej ich było.
Z tymi stanikami będzie ciężko, bo mam takie smutne B [emoji12]
 
Też mam za tydzień :-) :) mi teraz jest zimno, wieczorem tylko pod kołdrą leżę i się trzęsą:p ale podobno w ciąży wyższa temp dlatego. Dodatkowo zaczęły się zimne noce i już zatoki mam... masakra na wieczór mi głowa pęka nic nie pomaga, jak nie wezmę tabletki to przez kilka dni nie przestanie boleć.
Ja właśnie zmierzyłam sobie temperaturę i mam 37,4. To wszystko jasne!
 
reklama
Do góry