reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Biegi93 gratuluję udanej wizyty oby wszystkie tak przebiegały [emoji4]

Michalina ja czekam na tą Twoją wizytę jak na swoją [emoji16] trzymam kciuki.

W sobotę idę zrobić badania no i to nieszczęsne obciążenie glukoza ale coś czuje że będzie ciężko bo mam takie mdłości że nie daje rady [emoji21]
 
reklama
U nas wieści super :). Wszystko rozwija się idealnie. Wyniki prenatalnych tez wszystkie piękne. Bardzo niskie wskaźniki chorób. Cała anatomia idealna. Jedyne co to przez ta moja żółta wydzielinę dostałam skierowanie na badanie do onkologa zeby obejrzał szyjkę pod mikroskopem zeby na 100% upewnić się ze wszystko jest w porządku bo posiewy wyszły dobrze. Załączam fotki w 3D :D.
Następna wizyta za 3 tygodnie i wtedy podobno już na 100% płeć mi powie :)
Cudowny bobas! Oby tylko takie szczęśliwe wizyty każda miała.

[emoji4] ja mam prenatalne za tydzień 24.09 [emoji23]
Ja też mam 24.09 :)
 
Biegi93 gratuluję udanej wizyty oby wszystkie tak przebiegały [emoji4]

Michalina ja czekam na tą Twoją wizytę jak na swoją [emoji16] trzymam kciuki.

W sobotę idę zrobić badania no i to nieszczęsne obciążenie glukoza ale coś czuje że będzie ciężko bo mam takie mdłości że nie daje rady [emoji21]
O kurcze, na sama mysl mnie cofa... glukoza....
 
reklama
Do góry