reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
No dziewczyny, musicie się uzbroić jeszcze w trochę cierpliwości [emoji6] Zaczynam wątpić, kto jest bardziej nerwowy i niecierpliwy, Wy czy ja hehe.
Rano byłam na badaniu krwi. Ginekolog kazała mi zrobić mocz, morfologię, tsh i glukozę. Były przeboje... Jak to w poniedziałki, ze 100 ludzi było w labo rano. Ponadto stałam już w kolejce ale , jak to ja, zapomniałam oczywiście zabrać kubeczka z moczem i musiałam wrócić do domu. Do tego rano miałam do dyspozycji tylko dostawczego firmowego busa, którym nie miałam gdzie zaparkować pod szpitalem. No, tak że tego... Ale przynajmniej mi 2 godziny lekko uciekły z dzisiejszego czekania na wizytę [emoji5]
Jest mi od rana mega zimno. 22 stopnie w domu, a ja leżę w ciepłym dresie pod kołdrą i jeszcze mam zimny nos, ręce i stopy.
 
Wierze, że u wszystkich dziewczyn mających wizyty będzie wszystko dobrze :) ja na prenatalne idę się jutro zapisać. Dziś się zaczął 10tc i nawet czuje się lepiej. Powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki!!!
 
Ja też mam jeszcze troszkę czasu. Termin w PL mam na 10.10.

U mnie tez 10.10 i mam nadzieje ze to szybko zleci bo oszaleje!

Zaczął się 9tc (wszędzie piszą ze najgorszy) a ja faktycznie czuje się tak sobie...głowa mnie boli, jesc mi się cały czas chce, a jak nie zjem to mnie mdli :/ jak zjem za dużo to tak samo. A w pracy to już mi się w ogóle nie chce siedzieć...
 
Hej!

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Porcelana, na pewno bedzie dobrze. Przykro mi z pwoodu wujka :(

U nas tak o. Dopadlo mnie przeziebienie, ale chyba sie dopiero rozkreca. W nosie wierci, kicham, prycham. Lipa. Faszeruje sie imbirem, czosnkiem, miodem i cytryna. Ony sie nie rozbujało.

No i musze sie pochwalic. Chyba udalo nam sie odstawic od piersi córkę. Nasza mleczna droga trwała 16 miesiecy :)
 
U nas wieści super :). Wszystko rozwija się idealnie. Wyniki prenatalnych tez wszystkie piękne. Bardzo niskie wskaźniki chorób. Cała anatomia idealna. Jedyne co to przez ta moja żółta wydzielinę dostałam skierowanie na badanie do onkologa zeby obejrzał szyjkę pod mikroskopem zeby na 100% upewnić się ze wszystko jest w porządku bo posiewy wyszły dobrze. Załączam fotki w 3D :D.
Następna wizyta za 3 tygodnie i wtedy podobno już na 100% płeć mi powie :)
 

Załączniki

  • 13A88460-E507-41B5-B491-F0C71917682A.jpeg
    13A88460-E507-41B5-B491-F0C71917682A.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 122
  • 5E6AE54E-1CB0-4CDA-8707-40A26C830927.jpeg
    5E6AE54E-1CB0-4CDA-8707-40A26C830927.jpeg
    1 021,6 KB · Wyświetleń: 129
  • 08FBB107-C925-4B82-AA28-FEA6CAFD0E13.jpeg
    08FBB107-C925-4B82-AA28-FEA6CAFD0E13.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 123
  • 921D6EC6-8DE0-4149-B393-7D875E548FEC.jpeg
    921D6EC6-8DE0-4149-B393-7D875E548FEC.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 112
U nas wieści super :). Wszystko rozwija się idealnie. Wyniki prenatalnych tez wszystkie piękne. Bardzo niskie wskaźniki chorób. Cała anatomia idealna. Jedyne co to przez ta moja żółta wydzielinę dostałam skierowanie na badanie do onkologa zeby obejrzał szyjkę pod mikroskopem zeby na 100% upewnić się ze wszystko jest w porządku bo posiewy wyszły dobrze. Załączam fotki w 3D :D.
Następna wizyta za 3 tygodnie i wtedy podobno już na 100% płeć mi powie :)

Ale fajnie :) to super ze wszystko dobrze!
 
U nas wieści super :). Wszystko rozwija się idealnie. Wyniki prenatalnych tez wszystkie piękne. Bardzo niskie wskaźniki chorób. Cała anatomia idealna. Jedyne co to przez ta moja żółta wydzielinę dostałam skierowanie na badanie do onkologa zeby obejrzał szyjkę pod mikroskopem zeby na 100% upewnić się ze wszystko jest w porządku bo posiewy wyszły dobrze. Załączam fotki w 3D :D.
Następna wizyta za 3 tygodnie i wtedy podobno już na 100% płeć mi powie :)
Śliczny dzidziuś :laugh2:
 
reklama
U nas wieści super :). Wszystko rozwija się idealnie. Wyniki prenatalnych tez wszystkie piękne. Bardzo niskie wskaźniki chorób. Cała anatomia idealna. Jedyne co to przez ta moja żółta wydzielinę dostałam skierowanie na badanie do onkologa zeby obejrzał szyjkę pod mikroskopem zeby na 100% upewnić się ze wszystko jest w porządku bo posiewy wyszły dobrze. Załączam fotki w 3D :D.
Następna wizyta za 3 tygodnie i wtedy podobno już na 100% płeć mi powie :)
Super wieści ! Gratulacje !
 
Do góry