reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Za 1,5 h genetyczne. Obgryzam pazury
Kciuki [emoji110] [emoji110] pochwal się po wizycie ;)
Prócz Biegi i porcelany ktos jeszcze dzis wizytuje?
Tak jak pisalam. Te bole mam juz sprzed ciazy, teraz sie tylko nasilily. Leki ktore bralam moga zaszko dziecku, a te bole trzeba wytrzymac, lekarza mowia ze ze dziecku nie szkodza, a napewno mniej niz leki.
Źle się wyrazilam, miałam na myśli, że nie potrafią trafnie zdiagnozować co dokładnie Ci dolega i pytałam w kontekście, czy wybierasz się do nowego lekarza z nadzieją, że może postawi diagnozę. Ale rozumiem, że nie ma na co liczyć. To straszne że tak cierpisz, kibicuje Ci żeby jakims cudem nastąpiła poprawa.
@Mujer jak mniemam Twoja uwaga była skierowana do mnie, jeśli tak to dziękuję, potrafie czytac ze zrozumieniem.

Jak Wasze nudności? Te które przekroczyły 10 tydzień, widzicie jakąś poprawę? Mi jakby od kilku dni (tfu tfu) lepiej. I apetyt dopisuje, moglabym co chwile jesc, co zreszta robie, bo chcialabym troche przybrac na wadze. Wystartowalam z dosyc duza niedowaga.
 
reklama
Do góry