reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Macie sprawdzone sposoby na mdlosci?
w zasadzie nie moge normalnie zyc.. od rana do nocy tragedia a nawet w nocy mnie wybudza. jestem jak zombie a nie wiem czym sie ratowac. mleko i migdaly nie pomagaja. imbir mam w prenatalu bo normalnie nie nawidze go.
nie wiem czym sie poratowac.
Droga Malinko, ja przez takie mdłości i wymioty przez cały dzień wylądowała dziś w szpitalu. Nie chcę Cię straszyć ale czy Twój lekarz wie o Twoim złym samopoczuciu?
 
reklama
Kroplowka i jakieś leki. Jeszcze nie znam szczegółów, pewnie jutro się dowiem :/

Zdrówka! Mam nadzieje ze Ci w szpitalu jakoś pomogą. Na pocieszenie Ci powiem ze ja umieram ze strachu bo mdłości prawie nie mam...wiec tak zle i tak niedobrze :(

Ktoś dzisiaj ma wizytę? Potrzebuje jakiś pozytywnych wieści przed moja jutrzejsza :)
 
Droga Malinko, ja przez takie mdłości i wymioty przez cały dzień wylądowała dziś w szpitalu. Nie chcę Cię straszyć ale czy Twój lekarz wie o Twoim złym samopoczuciu?
nie. wizyte mam za 9 dni. i to sie tak rozkręciło 6 dni temu.
ale mialam 1 dzień przerwy i pomyslalam ze moze jednak wytrwam do wizyty.
dzis w nocy bylo chociaz o tyle lepiej ze mnie nie wybudzily mdlosci.
duzo zdroweczka i szybkiego powrotu do zdrowia.

Jeszcze mam pytanie.. czy na infekcje bierzecie cos same? jest cos czym moge sie ratowac przed wizyta? Niestety czułam ze po luteinie tak sie to skonczy i juz mnie swedzi wszystko.
 
Dziewczyny nie pisałam po wizycie bo pojechałam prosto do syna A z nim do lekarza i wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem oskrzeli :(
Po wizycie w sumie kiepsko jest tylko pecherzyk z cialkiem żółtym i to razy dwa :/ mam znowu przyjść 19 sprawdzić czy się rozwija
Zdrowka dla synka!
Czyli bliźniaki się szykuja, ale niespodzianka:) podobno jak jest cialko zolte to raczej bedzie dobrze. Przypomnisz ktory to tc?

Dziewczyny pamiętam, ze ktoras dzis wizytuja, ale duzo nas tu i nie pamiętam, ktora...
 
Do mnie i tak nic nie pasuje bo mój śluz tak jak mówiłam jest tylko koloru intensywnie żółtego wpadającego w pomarańcz, jak gile z nosa. Jest go mało i jest tylko raz dziennie. Czasami jeden dzień nie ma w ogóle. Zaczęło się tydzień temu i od tamtej pory oprócz tego nic się nie dzieje. Byłam u dwóch lekarzy i wszystko niby Ok. Jutro zaczynam 11t0d
Mój też podobny czasem do Twojego opisu. Czasem jest. Czasem nie ma. Zwykle wieczorem. Najważniejsze, że lekarz mówi, że jest wszystko ok.
 
reklama
Do góry