reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny z plamieniami, @kb.karola90 jak te wasze plamienia wyglądają? Ja mam takie nitki śluzu o kolorze kawy z mlekiem, czasem mocniej brązowe. Byłam na wizycie w 6tg wszystko było na miejscu tzn zarodeczek z serduszkiem, dostałam luteinę. Teraz 10tg poczatek i znów je zauważam.
 
reklama
Macie sprawdzone sposoby na mdlosci?
w zasadzie nie moge normalnie zyc.. od rana do nocy tragedia a nawet w nocy mnie wybudza. jestem jak zombie a nie wiem czym sie ratowac. mleko i migdaly nie pomagaja. imbir mam w prenatalu bo normalnie nie nawidze go.
nie wiem czym sie poratowac.

Ja próbowałam tych wszystkich sposobów, o których piszą, że niby pomagają. Szczerze nic nie pomagało. Po prostu jak z ręką w zegarku szła godzina 10-11 i ścianały mnie, mdłości, które trzymały do wieczora. Nic do ust, pierwszy raz w życiu miałam jadłowstręt. Jadłam cokolwiek z rozsądku. Przeleżałam prawie 4 tygodnie. Teraz kiedy już 11 tydz stuknął ustąpiło i pojawiają się czasem. Trzymam kciuki, jeszcze trochę i powinno przejść.
 
Ja też po wizycie. Serduszko bije. Niestety dostałam antybiotyk bo mam bakterie w moczu. Zinna t 500. Az mnie to przeraża. Następna wizyta za 2 tyg.

Robiłaś posiew czy tak wlepiła Ci antybiotyk na podstawie ogólnego badania moczu? Pytam, bo u mnie w ogólnym wyszły też bakterie ale pani dr kazała najpierw zrobić posiew, bo czasami bakterie są podczas pobrania, a w drogach moczowych już nie ma.
 
Dziewczyny z plamieniami, @kb.karola90 jak te wasze plamienia wyglądają? Ja mam takie nitki śluzu o kolorze kawy z mlekiem, czasem mocniej brązowe. Byłam na wizycie w 6tg wszystko było na miejscu tzn zarodeczek z serduszkiem, dostałam luteinę. Teraz 10tg poczatek i znów je zauważam.
U mnie jest taki brązowy śluz raz ciemniejszy raz jaśniejszy czasem lekko różowy.
 
Robiłaś posiew czy tak wlepiła Ci antybiotyk na podstawie ogólnego badania moczu? Pytam, bo u mnie w ogólnym wyszły też bakterie ale pani dr kazała najpierw zrobić posiew, bo czasami bakterie są podczas pobrania, a w drogach moczowych już nie ma.
Robilam ogólne, nie posiew. Ale cale badanie moczu wyszło złe, wskazniki przekroczone, parametry ktore maja byc nieobecne byly obecne. Też się zastanawiałam. Zapytałam nawet czy to konieczne i bezpieczne dla dziecka. Powiedział ze konieczne i mam się nie martwić.
 
Dziewczyny nie pisałam po wizycie bo pojechałam prosto do syna A z nim do lekarza i wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem oskrzeli :(
Po wizycie w sumie kiepsko jest tylko pecherzyk z cialkiem żółtym i to razy dwa :/ mam znowu przyjść 19 sprawdzić czy się rozwija
 
U mnie jest taki brązowy śluz raz ciemniejszy raz jaśniejszy czasem lekko różowy.
A masz go cały czas czy pojawia raz na jakiś czas ? Ze mnie wylatują glutowate nitki ale koloru żółto złotego. Brałam pimafucin. Ale znowu dzisiaj tak było, a na usg wszystko idealnie pokazywało. I bądź tu madry
 
Dziewczyny nie pisałam po wizycie bo pojechałam prosto do syna A z nim do lekarza i wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem oskrzeli :(
Po wizycie w sumie kiepsko jest tylko pecherzyk z cialkiem żółtym i to razy dwa :/ mam znowu przyjść 19 sprawdzić czy się rozwija
To też rak średnio... teraz dalej czekanie i stres jak.to się rozwinie. Trzymam kciuki by było serduszko a nawet serduszka na następnej wizycie.
A jak mały? Dostał leki, zostawili was w szpitalu?
 
reklama
Do góry