reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Witam serdecznie :) Jestem tu nowa. Szukam jakiegoś przyjaznego miejsca, gdzie będzie można dzielić się wrażeniami z ciąży i wzajemnymi doświadczeniami. Ja póki co tylko po teście ciążowym. Wizytę u lekarza mam za tydzień. Z OM wychodzi mi 6 tydzień. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo do tej wizyty trochę się stresuję. Mam już jednego synka więc to moja druga ciąża. Pozdrawiam
Witaj i rozgość się [emoji4] to na kiedy termin porodu Ci wychodzi? Fajnie że wizyta już w przyszłym tygodniu [emoji4]
 
reklama
Witam serdecznie :) Jestem tu nowa. Szukam jakiegoś przyjaznego miejsca, gdzie będzie można dzielić się wrażeniami z ciąży i wzajemnymi doświadczeniami. Ja póki co tylko po teście ciążowym. Wizytę u lekarza mam za tydzień. Z OM wychodzi mi 6 tydzień. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo do tej wizyty trochę się stresuję. Mam już jednego synka więc to moja druga ciąża. Pozdrawiam
Witaj:) w jakim wieku synek?

Dziewczyny bylo serduszko pikajace [emoji7] [emoji7] kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mam sie nie stresowac, bole podobno normalne, dopplera poprosilam zeby nie puszczal i na szczescie miał podobne podejscie do mnie takze tylko "ogladalismy" serduszko.
Zakaz seksu nadal obowiazuje, biedny maz [emoji24] [emoji24] od 17 dnia cyklu nic a nic bo sie balam... wiec juz miesiac minal
 
Witaj:) w jakim wieku synek?

Dziewczyny bylo serduszko pikajace [emoji7] [emoji7] kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mam sie nie stresowac, bole podobno normalne, dopplera poprosilam zeby nie puszczal i na szczescie miał podobne podejscie do mnie takze tylko "ogladalismy" serduszko.
Zakaz seksu nadal obowiazuje, biedny maz [emoji24] [emoji24] od 17 dnia cyklu nic a nic bo sie balam... wiec juz miesiac minal
Super wiadomości gratuluję [emoji3][emoji7]
 
Witam serdecznie :) Jestem tu nowa. Szukam jakiegoś przyjaznego miejsca, gdzie będzie można dzielić się wrażeniami z ciąży i wzajemnymi doświadczeniami. Ja póki co tylko po teście ciążowym. Wizytę u lekarza mam za tydzień. Z OM wychodzi mi 6 tydzień. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo do tej wizyty trochę się stresuję. Mam już jednego synka więc to moja druga ciąża. Pozdrawiam
Witaj, jak fajnie, że nas przybywa.

Witaj:) w jakim wieku synek?

Dziewczyny bylo serduszko pikajace [emoji7] [emoji7] kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mam sie nie stresowac, bole podobno normalne, dopplera poprosilam zeby nie puszczal i na szczescie miał podobne podejscie do mnie takze tylko "ogladalismy" serduszko.
Zakaz seksu nadal obowiazuje, biedny maz [emoji24] [emoji24] od 17 dnia cyklu nic a nic bo sie balam... wiec juz miesiac minal
No kochana dobre wieści! Mąż poczeka, nie martw się. Przeżyje.
 
Gratulacje @patuśka super że serduszko było...

Ja dziś byłam w Aquaparku z maluchami i jestem umęczona. Maluchom się podobało bo to małe serduszko by wodne stwory... Teraz najchetniej poszłabym spać ale się nie da...
 
Dziewczyny ja nie moge juz o tych badaniach myslec wszystkich. Juz sie zastanawiam czy lekarz dobry itp. nie ma co swirowac musze sie ogarnac. :p juz mnie tak nie mdli, ale brzuch boli. Tak samo o tych progesteronach sie naczytalam, a lekarz patrzyl na mnie jak na malpe jak mowilam, ze niski: skoro nic sie nie dzieje to spokojnie. Co sie ponakrecalam to szok. Wczesniej sie tak nie badali i mieli po 8 dzieci :D tylko spokojnie wdech wydech :D
 
Witaj:) w jakim wieku synek?

Dziewczyny bylo serduszko pikajace [emoji7] [emoji7] kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mam sie nie stresowac, bole podobno normalne, dopplera poprosilam zeby nie puszczal i na szczescie miał podobne podejscie do mnie takze tylko "ogladalismy" serduszko.
Zakaz seksu nadal obowiazuje, biedny maz [emoji24] [emoji24] od 17 dnia cyklu nic a nic bo sie balam... wiec juz miesiac minal
Super wieści!!! Jak Wam zazdroszczę tych wizyt... Ja dopiero 10 września [emoji43]
A ten zakaz seksu to ze względu na co?
 
reklama
Mam taką sprawę... Czy któraś miała po luteine problem z załatwianiem jeździ i jeździ mi w brzuchu i mam... gazy... rozwolnienie...
 
Do góry