reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

U mnie juz raz nie bylo nic widac, a tak bardzo chcialabym z Wami zostac. Masz racje trzeba myslec pozytywnie, chociaz wole byc gotowa na wszystko i sie szczęśliwie zaskoczyc
Trzeba brać pod uwagę niestety, ale nie stresuj się, bo i tak nie masz na to wpływu. Ja myślę, że będzie dobrze :).
 
reklama
Czasem lepiej nie mówić jak się ma wizytę tylko po ;). Joannaa24 miała mieć rano, a do tej pory nie napisała co i jak. Wiadomo, że mogła jeszcze jechać na zakupy i inne sprawy może miała. Ale ja jestem niecierpliwa i już bym chciała wiedzieć, że u niej wszystko ok :).
 
Ale wnioskuje że wszystko jest ok bo wizytę miała mieć o 8 a gdzieś po 9 odpisała coś na temat liczenia tygodni ciąży [emoji6][emoji4]
 
Jestem załamana. Właśnie wyszłam od lekarza
Nie jest dobrze. Plamienia co prawda ustalmy ale serduszko nie bije. Dał mi duphaston i tydzień czekania. Jeśli się nic nie rozwinie samo jeszcze raz sprawdzimy serduszko. Być może przez karmienie i miesiączki które raz były raz nie, do zapłodnienia mogło dojść później. Jednak wątpię.... Już chyba wszystkie nadzieje odplynely...
 
Jestem załamana. Właśnie wyszłam od lekarza
Nie jest dobrze. Plamienia co prawda ustalmy ale serduszko nie bije. Dał mi duphaston i tydzień czekania. Jeśli się nic nie rozwinie samo jeszcze raz sprawdzimy serduszko. Być może przez karmienie i miesiączki które raz były raz nie, do zapłodnienia mogło dojść później. Jednak wątpię.... Już chyba wszystkie nadzieje odplynely...

Ja mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie bedzie dobrze, moze do zaplodnienia doszlo pozniej niz myslisz i to za szybko.
 
Jestem załamana. Właśnie wyszłam od lekarza
Nie jest dobrze. Plamienia co prawda ustalmy ale serduszko nie bije. Dał mi duphaston i tydzień czekania. Jeśli się nic nie rozwinie samo jeszcze raz sprawdzimy serduszko. Być może przez karmienie i miesiączki które raz były raz nie, do zapłodnienia mogło dojść później. Jednak wątpię.... Już chyba wszystkie nadzieje odplynely...
Hej, kiedy mialas om? Moze rzeczywiście się przesunelo i hylo za wczesnie na serduszko? A jak sie mialy tygodnie i dni wg om i wg usg?
 
Jestem załamana. Właśnie wyszłam od lekarza
Nie jest dobrze. Plamienia co prawda ustalmy ale serduszko nie bije. Dał mi duphaston i tydzień czekania. Jeśli się nic nie rozwinie samo jeszcze raz sprawdzimy serduszko. Być może przez karmienie i miesiączki które raz były raz nie, do zapłodnienia mogło dojść później. Jednak wątpię.... Już chyba wszystkie nadzieje odplynely...
Na razie nie martw się na zapas bo skoro nie wiesz kiedy była owu to nie można stwierdzić wieku ciąży... bierz leki odpoczywaj i będzie dobrze.. myśl pozytywnie stres nie służy dzidzi. Trzyma kciuki na to małe serduszko by się szybko pojawiło.
 
reklama
Jestem załamana. Właśnie wyszłam od lekarza
Nie jest dobrze. Plamienia co prawda ustalmy ale serduszko nie bije. Dał mi duphaston i tydzień czekania. Jeśli się nic nie rozwinie samo jeszcze raz sprawdzimy serduszko. Być może przez karmienie i miesiączki które raz były raz nie, do zapłodnienia mogło dojść później. Jednak wątpię.... Już chyba wszystkie nadzieje odplynely...
O kurczę [emoji17] mam nadzieję że jeszcze za wcześnie i ciąża się normalnie rozwinie. Który teraz masz tydzień??? Jaka wielkość ma zarodek???
 
Do góry