reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

@sandra1234 wiem że admina wysyłała wiadomości prywatne z linkiem do forum, ale chyba jak cofniesz na listę forów, to też powinno być ok. masz dział wątki zamknięte i będzie kwietniowe mamusie 2019 :)
 
reklama
A jak wchodzicie na fora to nie macie różnych działów?
U mnie jest tak czy na telefonie czy laptopie
 

Załączniki

  • Screenshot_20190103-155247.png
    Screenshot_20190103-155247.png
    62,8 KB · Wyświetleń: 101
Może jakaś literówka... Wszystko jest do naprawienia [emoji4]
nie, sprawdziłam i faktycznie jej tam nie było. napisałam już do aniaslu.
Sandra się nie odzywał jak przez tydzień przypominalysmy bo nie wiedziała o co chodzi, no a my nie bylysmy w stanie zapamiętać każdej osoby od początku wątku która się sama nie odezwie, już się dogadalysmy hehe :)
 
reklama
mnie dziś naszło żeby w końcu cos kupic dla malucha :) skorzystałam z wyprzedaży w Smyku i kupiłam wyprawkę :) zakochałam się w tych ciuszkach
 
Do góry